Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha most leteszem a cigit,...

Ha most leteszem a cigit, május 9-re elmúlhatnak az elvonási tünetek?Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly januárban letettem a cigit, 10 hónapig nem dohányoztam. Majd sajnos visszaszoktam, és megint le szeretném tenni, de most már véglegesen. Viszont emlékszem tavaly nagyon rosszul voltam, ingerlékeny voltam, szédültem, nem tudtam koncentrálni stb. Tudom, hogy megint ez vár rám, de május 9-re el kellene hogy múljon az elvonási tünet, mert akkor megyek vissza külföldre dolgozni. Ráadásul ápolónő vagyok, tehát nem engedhetem meg magamnak, hogy szédelegjek.

ápr. 26. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ugye minden embernél más és más, de két alatt azért a többség bőven túl van a nehezén.

Amúgy nálam is így volt, 6 hónap szünet után szoktam vissza 1 évre, majd megint letettem, immár - remélhetőleg - végleg. A 6 hónapos időszak elejét sokkal jobban megszenvedtem, mint a jelenlegi korszak elejét, ami már 2 éve tart.

kitartás, menni fog az

ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jav: két hét alatt
ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!