Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy hogy nem függtem rá a...

Hogy hogy nem függtem rá a cigire?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nyilván nem panaszkodok, örülök hogy nem függtem rá. Csak kivàncsi vagyok. Gimis koromban vagy fél évig majdnem mindennap szívtam haverokkal, le is tüdőztem. De aztán ezer ok miatt úgy voltam vele hogy többet nem dohányzom, és mindenféle elvonási tünet, sóvárgás nélkül sikerült. Ez viszont akkor sem volt jelen, amikor még cigiztem de "kihagyásokkal" amikor nem voltam senkivel 1-2 hétig, nem is fordult meg a fejembe

ápr. 28. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orulj. De ne kisertsd a sorsot, en is igy voltam vele mint te, ezt sokszor eljatszottam, sose volt gond letenni, sot mindig megundorodtam tole egy ido utan. Aztan par eve ujra elkezdtem dohanyozni es akkor rafuggtem. Most meg szenvedek a leszokassal... 🤷‍♀️
ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik csak a társaság kedvéért, azaz a szociális beilleszkedés érdekében dohányoznak. Függőség akkor alakul ki, ha valamilyen élettani folyamatot, történést kapcsolnak hozzá és feltételes reflex alakul ki. Sokaknál ez a széklet ürítéshez kapcsolódik.
ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. 12 évesen kezdtem dohányozni és 28 éves koromig szívtam kissebb nagyobb megszakítással, de nem éreztem magam soha függőnek. Nagyon sokszor hétvégén nem is cigiztem egyátalán, vagy ha nem volt társaság. És amikor abbahagytam semmilyen elvonási tünetem nem volt. Nem voltam éhesebb,nem kattogtam rajta,nem voltam feszült.
ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van aki kevésbé hajlamos a függőségre.
ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se lettem függő, 16 éves korom óta próbálgatom, minden fajta cigit kipróbáltam már, most Iqost szívok, de nem érzek elvonási tünetet ha nem szívok max. kicsit gondolok, rá, hogy jó lenne szívni. Kávéra nagyon rá sikerült viszont függenem. Durva elvonási tüneteim vannak ha nem iszom. Mondjuk 7 éves korom ota iszok rendes kávét szóval érthető miért vagyok rászokva ennyire.
ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!