Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A munkhelyemen egy dohányzó...

A munkhelyemen egy dohányzó nővel vagyok egy irodában. Létezik hogy a cigifüsttől jobban zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az irodában nem dohányozhat eleve, pláne, ha te nem dohányzol. Szóval nem, ha egy dohányossal ülsz együtt, aki nem a jelenlétedben dohányzik, akkor nem zsirosodhat attól a hajad...
2010. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem elképzelhető, hogy a füstben levő anyagok lerakódnak a hajadon, ahogy a ruhádon és bőrödön is érezhető a cigiszag.Lehet, hogy ezek ellen az anyagok ellen túlzott zsirtermeléssel tiltakozik a fejbőröd,s hogy megvédje magát, bevonja a hajad./ Úgy tudom,maga a nikotin szárit./ Ahogy a tüdő is a köhögéssel próbálja kiadni magából a füstöt.
2010. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A hajad legyen a legkisebb gondod.

Az irodában tilos dohányoznia, kizárólag a kijelölt dohányzóhelyen teheti.

Miért tűröd? Tüdőrákot akarsz kapni?

2010. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ott a pont előttem való válaszolonál !Kedves kérdező miért türőd hogy az orrod alá füstöljenek ha jol tudom minden munkahelyen vannak kijelölt helyek dohányzásra nem a másik orra alá füstölök Azért minden esetre elég bunkó munka társnőd van.
2010. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ti tényleg azt hiszitek, hogy mindegyik munkahelyen van dohányzásra kijelölt hely??

Ti rohadtul el vagytok tévedve!és igen, mit csináljak??tűrnöm kell, amig nem találok jobbat.

2010. okt. 28. 15:53
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Fiuk .lányok, de jó dolgotok van! Én 40 évesen, két diplomával nem kapok munkát, kb másfél éve! Ha lenne munkám, akkor tőlem a szobatársam sámánista füstrituálét is bemutathatna minen nap, miután belőtte magát, ha szeretném is csinálni amit, akkor pláne.

Ne csesztesd az öreg hölgyet, mert lehet, hogy Te mész haza nemdohányozni munka nélkül. Ha emberi kapcsolatba kerülnél vele, akkor megkérhetnéd, hogy ugyan , legalább az ablakon fújja ki, de hogy még mindig nyugiban dohányzik a helyén, azt jelenti, tud valamit, amit Te nem.

Pl? övé a cég, stb.

2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! gondolom azért meglehetne kérnia koléga nődet hogy ne abba helysége dohányozon . lehetséges hogy tényleg nem minden munkahelyen vannak kijelölt dohányzásra valo helyek de lehet szolni mert később ha mondjuk pasziv dohányosként elkapsz vmi jó kis tüdőbetegséget akkor hiába fogod azzal vigasztalni magadat hogy nem volt dohányzásra kijelölt hely de szolni lehet! és reméljük van annyira inteligens hogy , megértse amit mondasz neki De ha te nem szolsz neki sajnos ő ebből azt láttja hogy nem is zavar téged a helyzet.
2010. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 16-3 as honnan veszed hogy idős hölgyről van szó az meg a másik ha ővé a cég akor se jelenti azt hogy oda füstölhet a másik orra alá a másik embert is kéne nézzni .!
2010. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
inkább ezerszer legyek melo nélkül, minthogy tüdőrákban haljak meg, magára hagyva a gyermekem kedves 40 éves 2 diplomás!!!
2010. okt. 28. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező pontosan ! láttod én is ezt irtam neked .
2010. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!