Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigitől nem bírtam úgy a...

A cigitől nem bírtam úgy a bicajozást?

Figyelt kérdés

2 éve cigizek, keveset szívok, 3 hét alatt fogy el egy doboz cigi nálam kb.

Voltam tegnap biciklizni, 10 km-ert és a tüdőm majd kiszakadt alig kaptam levegőt, pedig tornázok, mozgok, de a biciklizést, és a lépcsőzést nem bírom szusszal. A lábam bírja, de a mellkasomnál úgy érzem, hogy kiszakad!

Volt idősebb nő is a biciklis túrán ő azt mondta kap levegőt rendesen, ez nagyon furcsa. Tavaly 30 km-ert tekertem le, akkor is mindenem bírta csak a tüdőm nem, de akkor még ennyire durván nem fulladtam be, egyre rosszabb, voltam többször kivizsgáláson, mindent rendben találtak. Súlyom átlagos.



máj. 13. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg régóta rendszeresen túrázok, és az emelkedőket a gyalog túráknál se bírom, mire felérek úgy kapkodom a levegőt mint az állat.
máj. 13. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bene lehet. De lehet sima állókepességi probléma is
máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el amíg nem vagy totál függő. Most még könnyebb. Számodra a cigaretta abszolút semmit nem nyújt.
máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a cigi. Ugyanez van velem is, meg csak egy eve dohanyzok, bar tobbet, mint te. En is egy turan, emelkedon realizaltam, h milyen durva.

A negyesnek: en spec total fuggo vagyok, ennyi ido utan is, es egyaltalan nem konnyu elhagyni.

máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Alan Carr: Végre nem dohányzom" című könyve hatalmas segítség. PDF-ben elérhető a neten ingyen.
máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könnyű abba hagyni , csak akarni kell.

Én 2 év után napi 2 dobozt hagytam el és könnyebb volt mint gondoltam.

Csak erősen akarni kell.

máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha erősen akarod, azzal kb azt üzened az agyadnak, hogy valami jótól fosztod meg magad. Persze racionálisan lehet nem így gondolod, de attól még így van. Vannak könnyebb utak is.
máj. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!