Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás, kávé, gyümölcslé...

Dohányzás, kávé, gyümölcslé miatt lehet a szám felett sárgás-barnás elszíneződés?

Figyelt kérdés
Az ajkam felett bal oldalt “be van sárgulva” a bőröm. Mivel letörölhető volt, ezért eleinte nem foglalkoztam vele, de most már zavaró, hogy ha iszok valamit, ami “színes” vagy elszívok egy cigit, akkor megint sárga, de csak bal oldalt, viszont megfigyeltem, hogy úgy iszok, hogy csak azzal a résszel érintkezik az innivaló, úgy tartom a poharat megszokásból, illetve a cigifüstöt is abba az irányba fújom ki. Pár hónapja vettem észre először. Most màr ha megmosom, megtörlöm se tűnik el teljesen, jelentősen halványabb olyankor, de nagyon halványan mindig látszik. Alapvetően nem lepődnék meg, hiszen a kávé, cigi, színes löttyök a fogakat is sàrgíthatja, de azt nem értem, hogy miért csak most?!
máj. 22. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Dohányzás a bünös.

Nem láttál még bajszos embereket akik dohányoztak? Mindegyiknek sárga a bajsza.

máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeen, de a lányoknál meg akiknek nincs bajsza nem látok ilyet.
máj. 23. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs bajusza akkor biztos hogy nem sárga.!

Érted ezt ?

máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga ujjak, bőr, fogak egyebek . Igénytelen benyomást is kelt.
jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!