Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma nem itthon leszek, hogyan...

Ma nem itthon leszek, hogyan cigizzek egy olyan helyen ahol nem lehet nagyon elmenni sehová cigizni, meg olyan emberek lesznek ott akik nem kopognak hanem ha sokáig nem jössz ki pl, a wc-ből rád nyitják azt ajtót?

Figyelt kérdés

jún. 8. 06:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És a cigit meg nem nézik el nekem):
jún. 8. 06:04
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert az lenne opció, WC-n dohányzól? Ilyen proli dolgokat ma még csinálnak?


Talán nem kellene dohányozni. Egyébként sem, főleg, ha ahhoz még kicsi vagy, hogy felvállald.

jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ház mögött kéne cigizni, csak kicsi az udvar bármikor hátra jöhet valaki. Meg ha eltünök sokáig az is gyanus nekik. Csak gyorsan kéne szivnom a cigit pedig úgy nem szeretem.
jún. 8. 06:07
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagykoru vagyok, de nem nézi el apám és a papám a cigit hiába vagyok nagykorú. Csak a mamám meg anyám. Mamámnál leszek és jön az egész család. Olyan természetu az apám meg a papám is hogyha meglátják nálam a cigit vagy bármilyen más dohányzó eszközt eldobják a szemétbe, volt erre már példa
jún. 8. 06:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Értem, szóval fogyi vagy, mert azt hiszed, hogy a szagot nem fogják megérezni rajtad.


Szerintem már így is épp elég oxigén volt elvonva az agyadtól.

jún. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Erőszakkal elveszik és kidobják, sajnos ilyenek.
jún. 8. 06:10
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig sose érezték meg. Rágó és a parfüm mindent megold amugy is.
jún. 8. 06:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja, persze, nem érzik meg...


Tényleg ennél jobbat nem tudtál szombat reggelre kitalálni?

jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Őnekik nem a szag a lényeg, ők ha látják nálam a cigit akkor mérgesek.
jún. 8. 06:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem valami kedves, szimpi ember apám és a papám se.
jún. 8. 06:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!