Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipázásnál mért nem jön...

Vizipipázásnál mért nem jön olyan tömörfüst?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már h jó tömés stb. kell hozzá, de bárhogy csinálom nem akar olyan igazi tömör fehér füst jönni, csak ilyen gyengusz..

A pipa amugy nem tul nagy, csak egy 24cm-s(lehet ez is a baj?), és nakhla dohánnyal, öngyulladós szénnel szoktam szivni.


Valaki valami ötlet?


2010. nov. 7. 19:59
 1/5 anonim válasza:
A szén rendesen körbeégett?
2010. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, direkt ugy csinálom h amig beizzik a szén addig megtömöm a kerámiát foliát ráteszem stb. és mire végzek pont körbeég ez a réteg, azt lekapraom és ugy teszem fel a pipára
2010. nov. 7. 20:13
 3/5 anonim válasza:
Hát próbálhatod úgy, hogy rajtahagyod kicsit, nem szívod és talán úgy jobb lesz
2010. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg levegősen tömni a dohányt úgy h legyen helye a levegőnek átmenni meg sok lyukat rakj az alufóliára esetleg használj széntartó konzolt
2010. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!

Utánanéztam még pár oldalon h mit h kéne.. :D


aki hasonló problémával küzd annak azt tudom ajánlani h :


dohány szellősen tömve kézzel, és kissebb darabokra szedve, e perem aljáig, ere egy alufolia gyürü és erre 2réteg alu. Körkörösen kilyukasztva, és Én alufoliábol csináltam még egy ien hőtartósapka szerű dolgot is rá.

gyönyörű tömör füstje lett.

2010. nov. 9. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!