Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta ízesített dohányo...

Milyen fajta ízesített dohányok vannak?

Figyelt kérdés

Cherry, vanília, vanília-cherry... más egyéb?

Olyanra gondolok melyek cigaretta hüvelybe tölthetők.

És ezen felül még mivel ízesíthetem a cigit?

Tegyük fel vanília-cherry + szegfűszeg vagy fahéj...

Tudtok más ízesítési tanácsot mondani?


2010. nov. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Még van sima cherry-s más fajtával én még nem találkoztam.
2010. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van még kókuszos..és itt nem is drága mondjuk én már régen vettem de akkor még 500 alatt volt.Meg szívtam már Tequliásat is meg azthiszem h mangósat is.
2010. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Djarumba van szegfűszeges, vaníliás, cherrys, csokis.

Ezen kívül én is Tequilásról és mangósról tudok :) meg persze a mentolos cigik :)

2010. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értetek engem... nem konkrét cigit keresek hanem dohányt... amit tölthetek a papírba...! Meg azt kérdeztem hogy a dohányt amit bele töltök a papírba mivel dobhatnám fel?
2010. nov. 17. 19:40
 5/7 anonim válasza:

hát van csokis mentolos,epres,almás meg sokkal több féle van belőle mint a ízesitett kész cigiből:) tanácsnak azt tudom adni hogy egy fél csipet kv-t rakjál a ízesitett dohányhoz keverd el és több füstje lesz így jobban fog érződni:) meg nem szabad anyira erősen megtölteni:)


amugy meg receptnek: kiszáritott narancs héjat összetöröd nagyon nagyon finomra majd fahéjjal elkevered és aszalt almával is.és ezt összeöntöd egy sima izesitettlen dohányal majd jól összekevered és fél napig hagyod átvegye az ízét és kész a variáció:) akármien aszalt gyümivel müködik:) remélem tudtam segiteni azért valamit:)

2010. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jól hangzik meg is csinálom! :)
2010. dec. 18. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
mentolos vanilliás dinnyés barackos
2016. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!