Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2000 FT-ért 26 cm-es vizipipa...

2000 FT-ért 26 cm-es vizipipa ami teljesen fém megéri vizipipát venni?

Figyelt kérdés
Bátyám eladja használt de nagyon já állapotban van:)Megéri megvenni?
2010. dec. 4. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Megéri az egészséget károsítani?
2010. dec. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"teljesen jó állapotba van"-lehet hogy kívülről kifogástalan, de a belseje rothad a rozsdától...
2010. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért olcsó, de ha megveszed se használd, mert igen káros.
2010. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kedves előző

Honnan veszed hogy mennyire káros? olvastad a blikkbe?

2010. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a helyedben én inkább újat vennék(3000-4000 Ft)a használtnak már minden baja lehet amit kívülről nem látsz.Egyébkén minél magasabb a vizipipa annál hosszab utat tesz meg benne a füst, és annál tisztább is lesz a füst.Tehát ha pipázni akarsz akkor vegyél minél nagyobbat ill. újat vagy minnél kevesebbet használtat.


UI:a bátyád mennyit használta?

2010. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem sokat használta,mondta hogy amikor megvette akkor igen,de utána mindig vitt valaki más nagyobbat és azt használták.

Akik írják hogy milyen káros azoknak azt üzenem hogy egy szál cigi sokkal károsabb,és örülök ha 2 hetente 1 szer tudok pipázni,tehát nem nagyon roncsolom az egészségem.

2010. dec. 6. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kezdetben heti 2-3 alkalmmal pipáztam, és jobbnak láttam a tiszta és élvezhetőbb füst miatt nagyobb pipára beruházni ( 80 cm ). Tudom, hogy nem mindeki engedhetu meg magának, de ha te csak azért akarsz venni pipát hogy füstölj, arra bőven jó az említett pipa. Viszont ha kellem hobbiként fogod fel az egészet, és nem csak a jelenleg is söprő vízipip divat miatt akarsz füstölögni, akkor érdemesebb gyűjtögetni egy minimum dupla ekkorára (50-60cm), esetleg márkásabb, időt álló pipára.
2010. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22:41-es vagyok.


Csak még annyi, hogy nem kéen hülyeségeket beszélni, csak azért mert anti-dohányos az ember, lehet realista. Cigaretta vs. Vízipipa helyzetében még nincs semmi laboratóriumi vizsgálatta bizonyítva, mivel igen költséges művelet. Mindenhol van pró és kontra. Cigaretta rövidebb idő, viszont napi akár 20 alkalom, továbbá kátrány, higany és kerozin tartalma miatt veszélyes igazán. Pipa napi akár 3-4 alkalom, viszont 1 alkalom 1 óra. Ha jól tömöd nem lesz kátrány, ha ésszel föstülsz nem lesz annyira sok az a "sok füst". Van aki 1 szál cigarettától már szédül viszont fél óra pipázástól nem. Mind a 2 fajtának megvan a saját kultúrája. Pipát nem kéne állandóan a "zöldel élőkkel" egy témába hozni. Ha már érvel az ember akkor annak megfelelően tegye. Olvasson utána, ne mondjon hülyeségeket!

2010. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!