Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro golf Touch ugye van...

Marlboro golf Touch ugye van Magyarországon? XD

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, mikulás ajándék lenne csomagbaxD De srácnak lesz, szóval nem slim kéne, hanem Touch. Ha vna, akkor mindenhol van? Mármint bármelyik boltban?
2010. dec. 5. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
őő nem golf, Gold:D
2010. dec. 5. 14:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, de a Gold Tuch a normál és a slim cigi között van, szóval inkább női cigi...
2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a női-férficigizést.. Amelyik jól esik azt szívja. Amúgy a fodrászom is ezt szívja, és ő is pasi.
2010. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, bár nem sikerült megvárnom a válaszokat:) Shell shopban kaptam. Szerintem is hülyeség amúgy... megy a touch azért annyira nem vékony mint a slim. Szerintem - bár nem cigizek - a vastag szálú cigik kifejezetten sz*rul néznek ki, sokkal "elegánsabb" a slim és a vastag közötti mret:D nem mintha ez annyira számítanaxD
2010. dec. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!