Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen különleges cigik vannak?

Milyen különleges cigik vannak?

Figyelt kérdés
Cigis dobozokat gyűjtök és jól jönne a gyűjteményembe egy pár különleges is csak nem tudom honnan szerezzek mert amiket ilyen tesco melletti dohányshopokban lehet kapni azokbol már mind van ha tudtok ilyen oldalt ahonnan lehet rendelni , vagy boltot pls segitsetek jah és ha valaki tud vmi jol kinézi cigi fajtát pls irja le a nevét előre is köszi mindenkinek :D
2010. dec. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

egyél Erdélybe, ha jól tudom, ott elrettentő képeik vannak rajta.

Vagy vegyél Egyiptomban, vagy Tunéziában :)

2010. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
djarum, plusz lehet kaoni midnenféle ízű cigit a neve sajnos nem jut eszembe, van mojitos meg pinacoladas...stb.
2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nincs lehetőségem egyiptomba menni egy cigiér :D inkább webshopot vagy magyarországi boltokat irjatok légyszi de azértköszi :D
2010. dec. 8. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
camel, galouse és a legjobb a velvet
2010. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
vagy menj ki bécsbe pink elephant-ért ;D nagyon durván rózsaszín az egész cigi.. meg a doboza is :D csak ízre szerintem kegyetlen szar.. :) pedig dohányos vagyok
2010. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hollandiában vagy pink elephant?
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!