Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül a fű Hollandiába?

Mennyibe kerül a fű Hollandiába?

Figyelt kérdés
csak mert nemsokára megyünk osztálykirándulásra (18már elmúltam) és hát 7napot át szeretnénk 10-12en szívni ha már itt nem legális:) és tudni kéne mennyi pénzt váltsunk
2009. jan. 21. 20:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
26%
Szívás helyett inkább tanulj meg helyesen írni...HollandiábaN!
2009. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem elég olcsó lehet, mivel itt azért olyan drága, emrt illegális. Azzal, hogy legalizálva van, sztem eléggé alacsony az ára.
2009. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

A google-t gyorsabb beírni, mint ezt az oldalt...

7-10€/g, de attól, hogy Hollandiába mész, te magyar maradsz, és ugyanúgy illegális, mintha itthon szívnád. Ugyanis ott is vonatkoznak rád a hazai törvények is.

2009. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Hát eléggé változók az árak, sok mindentől függ, a Caffé Shop elhelyezkedésétől is, na meg persze a minőségtől. Mi azt tapasztaltuk még régebben, amikor ott voltunk, hogy a kisebb mellékutcákban sokkal jobbat lehetett kapni ugyanazon az áron. Egyébként mi 5 eurótól olyan 15 euróig kóstolgattuk a repertoárt, de azt tudni kell, hogy ott egy pakk 2-2,5 g-os volt általában, de az "étlapon" fel is tüntették mellette a súlyt és persze az árat is. Pár helyen annyira segítőkészek voltak, hogy külön elmondták, hogy melyik-milyen (mennyire zsibbadsz el tőle, milyen a hatása).


Utcáról semmiképpen ne vegyél, a Coffé Shopban sokkal jobb van, meg megbízhatóbb. :D Meg ott legális is venni. :D


Jó szipákolást! :D

2009. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

utolsóválaszolónak nagyon nagyon köszönöm:) és igen jó szipákolás lesz ithon is van csak itthon rizikós.. lakásba nem de közterületen az :)

:) köszönöm még 1x

2009. jan. 21. 21:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Az utolsó válaszoló vagyok. Még annyi, hogy közterületen kint is okosan szívjatok, mert elvileg közterületen ott is tilos, csak a Caffé Shopban szabad. Mondjuk mi szívtunk a hotelben is, de a tulaj mondta, hogy lehet (persze illik azért megkérdezni). :D

2009. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
5%
Már az a nagy baj hogy eleve drogos vagy...:S Én elítélem őket, lehet hogy valaki nem, de szerintem felesleges pénzkidobás csak azért hogy jól érezd magad és még utána károsít is! Sok szerencsét hozzá!
2009. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De arra figyelj, hogy Café Shopban nem keverhetsz bele dohányt, mert dohányozni tilos a szórakozóhelyeken! Szóval ha cinálsz egy cigit, tisztán csináld és vedd figyelembe, hogy töményebb, ütősebb, nehogy aztán hányás legyen a vége!:)
2009. jan. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nahh azért annál jobban biromén :)

téged zavar h. füvezek (nem drogozom) én belehalok:)

2009. jan. 25. 10:15
 10/17 anonim ***** válasza:
en tudok zwolleüban egy helyet ahol 2 euro 50 cent 1 gramm
2009. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!