Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy gramm füves cigire kb...

Egy gramm füves cigire kb 5-8%-os alkohol (pezsgő) hogy hat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,NEM rólam van szó! Szóval hallottam már olyat,hogy hányás,remegés,vagy csak hányinger,de még olyat is,hogy fokozza a szexuális vágyat.Akkor most ebből melyik igaz? Elsősorban olyanok válaszát várom,akik próbálták az alkoholt a jointra! Nem kell a szitkozódás,hogy ne füvezz,stb.Még egyszer elmondom: NEM rólam van szó!
2010. dec. 29. 16:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mindenkire máshogy....ez változó szerintem...a látottak és hallottak alapján..
2010. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a látottak és hal(l)ottak alapján hahaha:D
2010. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,5 évig kihat, ha vezetsz;)
2010. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek annyira gyenge dolgok... baja nem lehet tőle.
2010. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a fűtől is függ meg a piától is.. nem m1 h magyar v jó kis jamaicai cucc v nem mind1 h olcsó tescos bor v jókis tokai
2010. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát nemtudom. tavaly elmentünk tépni. haver hozott füvet 3 cigit. nem jött oda a megbeszélt időpontra addig elütjük vmivel az időt. vettünk két üveg édes vörösbort. nem rosszminőségüt.. én megittam félüveggel aztán rászivtam. és a belem is kihánytam... utána pedig elájultam. nemtudom mennyit feküdhettem a földön mivel a többiek mind flesseltek... szoval én nem ajánlom a piát füvel keverni..

18/F

2010. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
lehet tolni csak előbb szívd el a füvet és utána igyál rá véletlen se fordítva am sztem 1 g fű kicsit sok xD
2011. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a zöldet alkohollal nem érdemes keverni max kis mennyiségbe (pl a spangli mellé megiszol pár sört) de ha sokat iszol és úgy tépsz akkor nagyon megnő az esély a hányásra.)
2011. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha először szívod el a jointot, és utána iszol rá, akkor nincs semmi para. csak még jobban beállsz:D (persze ha akármelyikből is túl sokat tolsz be magadba, vagy szar minőségűt, attól nem fogod jólérezni magad!)

Viszont alkohol után nem ajánlatos füvet szívni(esetleg ha csak tényleg keveset ittál), mert akkor már megeshet hogy rókakoma meglátogat.

2011. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

egyébként még kezdő koromban(haha:D) én is jártam már pórul így. havernál voltunk szülinapja volt, én meg nem igazán értettem a témához, és jól bebasztam.. (nemtom mi volt, de már csak a piától is flesseltemXD), aztán átmentünk egy nyugisabb helyre, és elég sok füvet is szívtunk.. be is rosszultam tőle, kitettem vukot a kertbe, szegény nagymami meg másnap kérdesősködhetett h mi a fene ez itt:)

aztán mondták is nekem, hogy ezt így nem nagyon jó csinálni... egyszóval én akkor tanultam meg hogy alkoholra ne szívjak. ;)

2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!