Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bele lehet halni a snuffba?

Bele lehet halni a snuffba?

Figyelt kérdés
Van egy baratom aki eleg sokat snuffozik, es mar kezdek aggodni erte...Amikor teheti pumpaval tolja, nem jatszik a gyerek...
2010. dec. 29. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "snuff" a dohanyzas alternativ formaja, valamint ha az allitasok nem csalnak, akkor talan a legegeszsegesebb is. Tulzott fogyasztasa viszont tonkreteszi a nyalkahartyat, mivel a testnek nincs eleg ideje regeneralni a hamsejtjeit. Neha 1-2 nap szunetet kellene tartania, akkor nem lesz semmifele gond, viszont ha a szisztoles, avagy a diasztoles vernyomasa magasabb a kelletenel, nyugalmi allapotban is, akkor nagyon surgosen fejetse el a tubakolast. A kerdesedre valaszolva, nem lehet belehalni, csupan merteket kell tartani. Remelem segitettem.
2010. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm kedves első. igy legalább rájöttem h mit ért a kedves kérdező a snuffoláson. én csak simán tubákolásként ismertem. és az első válaszolo jol leirta.

én csak annyit kérdeznék még hogy ez miért jo? mármint én probáltam és hát nemigazán tetszett. utána fujnom kellett az orrom mint a fene. de semmi extrát nem nyujtott.

2010. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, igazabol tulajdonkeppen ugyanugy fogalmam sincs mit lehet elvezni a tubakolasban, mint a cigiben. En cigizek, es szeretek is cigizni, de megmondani nem tudom, hogy mi okbol. Kinek ez, kinek az, szivunk joga valasztani.
2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenem,a snuffolás nem egyenlő a tubákoással! A snuff az, amit a fogaid, és az ínyed közé raksz!
2011. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A snuffot az orodon keresztul szivod fel, es ne is probalj vitatkozni
2011. jan. 2. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

wikipedia: Főnév


snuff



1. burnót

2. szippantás

3. tubák

2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22:49, te a snüsszre gondolsz :) a snuff(tubák) az, amit az orrba szívsz fel, és kellemesen beüt.
2011. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!