Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Láttam egy cigarettásdobozt...

Láttam egy cigarettásdobozt az egyik boltban. Rózsaszín-piros rózsák voltak rajta. Úgy emlékszem slim volt. Milyen márkájú lehetett? Vouge? És ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
19/L
2011. jan. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vogue, azon vannak rózsák, igazi női cigi :) Jópár hónapja, hogy szívtam olyat, olyan 600 ft körül van.
2011. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és finom volt? vagy semmi extra?
2011. jan. 8. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi extra, de nem volt rossz sem. Én Pall Mall-t szívok, az jobban bejön. Árban ugyanott van a kettő, a Vogue lényege ez a nőiesség, ami nekem cigizés közben nem annyira fontos. Az volt az érzésem, azért van így kidizájnolva, hogy rózsák, meg slim, hogy a divatdohányzóknak is meglegyen, amire vágynak. Mert ízben sok jobb cigi van. Nem volt rossz, de olyan átütően jó se.

Próbáld ki egy dobozzal, mert ettől még lehet, hogy neked meg nagyon be fog jönni :)

2011. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vogue igen..:D

Néha szoktam azt szívni...

Nekem annyira nem teccetős mert a piros viceroy után kicsit gyenge..:)

De lehet h neked teccetős lesz :):)

Am 560 körül van szerintem :)

2011. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vettem, megkóstoltam, de nem nagyon nyerte el a tetszésem. Azt hiszem maradok a dunhillnál. Egyébként 720 Ft volt.
2011. jan. 12. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

720? Az nagyon sok, én tuti még nem annyiért vettem, ilyen drága cigit soha életemben nem szívtam, ez tuti. Úgyhogy nem lehet rég ez az ára.

Amúgy a Dunhill állítólag a legjobb cigi, nem csoda, ha azután annyira nem jön be :)

2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

720?:|

Sztem énsem annyiért vettem :D

2011. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most vettem hétfőn, 720 volt, megnéztem a dobozon...
2011. jan. 15. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!