Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fehér cigik közül melyik a...

Fehér cigik közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Kérem azt, hogy olyat senki se írjon, hogy "semelyik", meg hogy "hagyd abba"


Létezik csomó fehér dobozos, de kíváncsi vagyok, hogy melyik közülük az, aminek nem maró a füstje.


Kössz.


2011. jan. 19. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

13:02 vagyok


ha erről van szó, akkor inkább vízipipa. elég divatos ahhoz, hogy rá lehessen venni másokat is, és akkor jó kis program lesz belőle, kifogás az ismerkedésre - de lehet egyedül is csinálni. a füstje kevésbé maró, mert a víz megszűri a kisebb por/hamuszemeket, így nagyon lágy füstje lesz csak. ízesített változatok méginkább elnyomják a keserű érzést.


tudom, kicsit szertartásosabb, meg kell venni egy kb 3E ft-os pipát is, de megéri. maga a szertartás érzete kicsit többet ad neki, mint a "sarkonelszívom" dolog.

itt vannak példák, az egycsövesek olcsóbbak [link]

a szén és a dohány összesen 1700ból is kihozható, ez többszöri alkalmat jelent.


nyilván ez is füst, de azt hiszem a leírtak alapján talán ez lenne a legmegfelelőbb

arra viszont figyelni kell hogy lehet, 1 adag elszívása egyedül soknak tűnhet, ezért (is) szokták általában társaságban szívni. ha még nem próbáltad, látogass el egy (közelkeleti) boltba/étterembe, ahol ki lehet próbálni.

2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!