Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem cigizek 3 honapjsa10 év...

Nem cigizek 3 honapjsa10 év után raktam le mert gyereket szeretnénk de nem jött még össze nagyon stresszes vagyok mostanában ma beleszívtam egy cigibe adjam fel vagy maradjak kitartó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig eljutottál maradj kitartó! Hajrá! Stresszűzésnek meg sportolj, kirándulj.

Ekkora akaraterőd volt eddig , ne hátrálj meg!

2011. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki! :)
2011. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel, nem azért kínlódtál ennyit, hogy tönkretedd az egészet. Anélkül, hogy részletekbe mennék annyit mondok, hogy édesanyám dohányzott, amikor terhes volt velem, és sajnos lettek következményei a dolognak. Nem akarsz ilyesmit tenni a gyermekeddel.
2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Szokj le! A legjobb és a gyerekért megéri! Én 9 évig dohányoztam rendszeresen (napi 10-15 szál..) és végül leszoktam 6 éve. Ma már egy szép és egészséges 3.5 éves kisfiú büszke anyukája vagyok! És annyira örülök, hogy legalább a szüleitől nem látja a cigit.
2012. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:

Ne add fel, ha idáig eljutottál. Egyébként meg már több nőtől hallottam (köztük édesanyámtól is), hogy amikor várandós lett, nem kívánta a cigit, pedig még nem is tudta, hogy mi a helyzet. Mintha a szervezet tudná, hogy nem feltétlen hasznos. De azért ne lutrizz, inkább szokj le. Gondold át, hogy miért akarsz rágyújtani. Valamit biztosan el akarsz érni vele. Egyébként meg egy szokástól úgy a legegyszerűbb megszabadulni, hogy másikra cseréled. Rágózz helyette vagy igyál vizet (az még egészséges is) vagy egyél egy kekszet, akármi.


Egyébként olyat is hallottam, hogy haladóbb országokban felmérésekből kiderült, hogy normális mennyiségű (értsd: nem napi 2-3 doboz) dohányzás nem káros a magzatra, de ebbe inkább nem mennék bele, mert nagyon csúnyán lepontoznának, azt meg nem bírnám elviselni. :(

2012. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!