Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipa doháyn mennyi...

A vizipipa doháyn mennyi ideig áll el? Eredeti csomagolásban, illetve megbontott állapotban, de rendesen záró dobozban tárolva?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármeddig jó, amíg elég nedves. Sőt, ha veszel sima glicerint, azzal újra is lehet nedvesíteni.
2011. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mézzel is újra lehet nedvesíteni nem?
2011. jan. 20. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Addig jó ameddig a szavatossági ideje írja, rajta van a dobozon v a zacsin, jó esetben kicsit tovább is bírja, de utána szétromlik az állaga és ízetlen lesz. Az ilyen lejártakat próbálták elsózni Mo-n olcsóért amikor zárjegyes lett a cucc.
2011. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most vettem ajándékba egy barátnőmnek egy sárgadinnyés el nakhla dohányt, de nem találtam rajta szavatossági dátumot. Pedig hallottam már olyanról, hogy ha lejár akkor egy idő után vagy nem lesz íze, vagy rossz lesz.
2011. jan. 20. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen nem volt szavatossági idő a vizipipadohányon. Nem is gondolta senki, hogy lejárna...


Aztán jöttek a rosszidők, a zárjegy meg az idióta hatóság. Ezután kötelező volt valamit ráírni szavatosságként (ha bemész a boltba megnézheted, hogy az eceten és a PÁLINKÁN is van lejárati idő, pedig ki hallott már olyat, hogy "bocsi, de megromlott az ecet" vagy "baj van fiúk megbuggyant a pálesz"...)


Nekem van 5-6 éves dohányom is, mert a zárjegyelés előtt vettem több kilót. Semmi baja nincsen, csak nem szabad hagyni, hogy kiszáradjon. Ha kiszárad akkor még fel lehet javítani glicerinnel (én mézzel is próbáltam már de az valahogy nem lett túl jó, ragad, karamellizálódik és megég. Biztos kell hozzá keverni valamit), az már valóban nem olyan, mint az eredeti. De amíg nem szárad ki addig semmi gond se az ízzel se a füsttel.


Ha hűtőben tartod lezárt üvegben akkor lassabban szárad ki.

2011. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jan. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!