Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipához nem öngyulladós...

Vízipipához nem öngyulladós szenet hogy kell begyújtani?

Figyelt kérdés
Eddig öngyulladósat használtam és ezért eléggé bizonytalan vagyok ezzel szemben
2011. febr. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
van ugyebár a széncsipesz és befogod aztán a gázlángba tartod (kb 5-10 perc a beizzási idő) de ha türelmetlen vagy akkor tedd a gázrózsa közepébe
2011. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
feldobod a gázra kb 5 percre, néha megforgatod :)
2011. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öngyuszi fölé tartod és forgatod. Természetesen csipesszel. De csak ha bátor vagy, mert közben szikrázik, tehát rámehet a kezedre, de nem vészes, még én is be tudom gyújtani, pedig lány vagyok.
2011. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:Néha nem árt elolvasni a kérdést mer ő a nem öngyulladós szenet kérdezte..

Amúgymeg befogod csipesszel és a tűzhely felett úgy csinálod h a szélét bemelegíted és kész

2011. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én még mikor vizipipáztam, akkor a gázrózsa szélére raktam mégpedig úgy, hogy a lábastartónak támasztva, tehát a gázrózsa legszélére, ahol legjobban érte a láng, nem pedig a közepén (-.-")
2011. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
berakod a kazánnak az izzó aljába, tűzbe, gázrózsa stb... erős tűzzel kell az a lényeg :)
2011. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!