Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Árulnak még "mezítlábas"...

Árulnak még "mezítlábas" cigit (füstszűrő nélkülit)?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom rá hogy milyen is lehet. Szoktam szűrő nélkül szívni beton Szofit, de az gyenge.
2011. febr. 7. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél füstszűrőset, és szedd le a füstszűrőt! Miért nem kérdezed meg dohányboltban? Van-e még Munkás vagy Fecske? Majd írd meg, van-e!
2011. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
19:07 Elcseszett egy életed lehet! Miért nem mész inkább Csernobilba, ha ennyire meg akarsz murdelni?
2011. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Néha kisboltokban nagyon elvétve szoktam látni, ilyen helyeken próbálkozz, meg falusi kiskocsmák is jó lelőhelyek ilyen régi cuccok felderítéséhez.

Kedves előttem szóló! Rohadj meg!

2011. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kossuth. itt debrecenbe van egy dohánybolt ahol nagy a kínáat és tudom h van kossuth ami -tudtommal-mezitlábas. Amugy ha magadnak tekered meg a cigit akkor pedig olyat csinálsz amilyet akarsz... Mezitlábas 1szürő, 2szürö...
2011. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A tekert nem adja a régi fílinget.

Debrecenbe merre van az a bolt?

2011. febr. 8. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi csak öreg bácsinak hivjuk mert egy 60 év körüli bácsi van ott.. A hunyadin a plázával szembe egy kis trafik.:D hangulatos. Bemész van egy 2x2m-es helyed és körülötted mindenho dohány cigi szivar mindeeen. :D a bácsi pedig készséggel segít mindenben. Most ujra kinyitott. Egy honapra bezáratta az ÁNTSZ... :(
2011. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt vágom hol van :) Egyszer arra nézek, köszönöm!
2011. febr. 8. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
ott egyszer vettem vízipipadohányt meg tubákot. tényleg rendes a csávó :)
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igazán nincs mit.. :D
2011. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!