Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok otthon, mindennapi...

Hogy tudok otthon, mindennapi tárgyakból, egyszerűen vízipipát készíteni?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen írjátok le!!!!
2011. febr. 18. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Befőttes üveg, infúziós cső, valami rúd ami nem olvad el, tömítőgumi, kis fantázia. Am az ilyenek elég gányok szoktak lenni, nem garantált a normális működésük...
2011. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

fél literes nestea palack +2 szívószál félig megtöltöd vmivel(szörp ,tea )és a 2 szívószálat (miután két helyen kilyukasztottad)beletolod h v alakot formáljanak

a palackban és az egyiket beletolod a folyadékba a másikat meg egy centivel a folyadék felett(mi cigit tettünk az 1ik szívószálba és ugy szivtuk)

2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello!


Mikor még nem volt pipám, én is megpróbálkoztam eggyel. Műanyagpalack, sok siketelőszalag, szívószál, sörösdoboz.

Nem éri meg kinlódni vele! Sok ragasztó szallagból és műanyagból előbb-utóbb a hő hatására igen kellemetlen dolgok tudnak kiválni, ami dúrván roncsolja a tüdődet, tessék utána olvasni! Ma már elég olcsón lehet kapni pipákat kissebb méretekben 1k-3k Ft között simán kapsz. Inkább spórolj össze ennyi pénzt, nem éri meg még jobban kockáztatni az egésséged. Nekem pont van egy eladó pipám, elérhető áron. Nem érdekel véletlenül?

2011. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem nekem kéne,hanem a haveromnak,aki 13 éves,és gondolom a szülei nem igazán örülnének neki! :D

Én meg mondom meglepetésül összedobok neki egyet! :D

2011. febr. 19. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Haverom fasza házi pipát dobott össze...üveg, a cső az esernyő szára volt, a szívócső az pontosan nem tudom miből van, a kerámia helyett meg egy kávéfőző szűrője van beleépítve. Annak rengeteg füstje van. Rengeteg...
2011. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább vegyél egyet
2011. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!