Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon durva nyomást érzek a...

Nagyon durva nyomást érzek a tüdőm környékén. Ötlet?

Figyelt kérdés
3 éve dohányzok, de eddig nem éreztem ilyet. 1-2 hete folyamatosan szorít valami belül, mintha egy kéz szorongatná a tüdőmet. Le is csökkentettem a cigi adagomat, napi max. 1 szálra, és úgy éreztem jobb lett, de elmentem bulizni és elszívtam 1,5 dobozzal. Azóta iszonyatosan fáj, nagyon nehezen kapok levegőt és sokszor zihálok, mintha egy nagy kő lenne a tüdőmnél, ami gátolja a légzésem. Úgy döntöttem még 1 hetet várok az orvossal, hátha jobb lesz ha nem gyújtok rá. Addig valaki mondhatna valami bíztatót, vagy véleményt, hogy mi is lehet ez.
2011. febr. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, mi lehet ez, de gondolom beparáztál. Néha ez kell, hogy az ember letegye a cigit. Gondolom neked sincs már kedved cigizni. Ha ilyen történik sok ember gyorsan elfelejti, hogy "szeretek cigizni" meg "kell". Remélem jön valaki, aki mond valami hasznosat is, de ha nem múlik el pár napon belül, orvos, bár elmehetsz amúgy is. Nem árt.
2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát eléggé beparáztam, bár lehet hogy idegi alapja van az egésznek. 4 napot átbuliztam és alig aludtam + közben tanultam.....lehet hogy ez áll mögötte, de azért nem túl kellemes. de köszi a választ :)
2011. febr. 19. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ember! 4 napot átbulizol tanulsz ( gondolom lövöd az energiaitalt is )és csodálkozol hogy a szervezeted besokall? ( Bocs a nyers megfogalmazásért)

Alapvetően az immunrendszeredet levágja a cigi, ehhez bőven hozzájön a kialvatlanság meg a buli is, ( pia, levegőhiány, füst, alváshiány) ne csodálkozz ha összeszedtél egy gyulladást/bakteriális fertőzést.

Mindenképpen nézesd meg orvossal ha nem múlik, addig is kevesebb cigi, sok pihenés.

2011. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Klipi ***** válasza:
Hagyd abba a cigarettát a saját érdekedben!
2011. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát könyörgöm, szerintem mindenki ismeri az egyetemista életmódot.....nem lepődök meg rajta hogy megbetegedtem, csak ennyire még soha nem fájt a tüdőm, és gondoltam van sorstársam.
2011. febr. 20. 18:30
 6/7 anonim válasza:
A saját érdekedben mondom hogy amig nem mész el az orvoshoz addig dobd el a cigit.A szervezeted már nem bírja feldolgozni
2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, ha ugyanarról van szó akkor nem kell parázni! 2-3 napig leteszed a cigit, és pihend ki magad. Tényleg! ne 2-3 óra alvás legyen a pihenés. Nekem elmúlt hamar, ha nem akkor orvos!
2011. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!