Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a Magyarországon...

Melyik a Magyarországon legálisan kapható legerősebb cigaretta?

Figyelt kérdés
A pirosakban 10; 0.8; 10 mg kivétel a fekete Dunhill,mert abban 0,9 mg nikotin van.(tudtom szerint) Van ennél erősebb legálisan kapható cigaretta(nem szivarka!) Magyarországon? A Djarum és az ilyesféle ízesített cigarettákat ne vegyük számításba!
2011. febr. 25. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha veszel dohányt és sodrod vagy töltöd a cigit, akkor sokkal erősebbet lehet csinálni. Legalábbis én ha rosszul töltöm, olyan erős lesz, hogy nem bírom végigszívni.
2011. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,ezzel én is tisztában vagyok,de én a "már elkészített" cigarettákra gondoltam és nem a töltöttre :)
2011. febr. 25. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
fekete dunhill esetleg?
2011. febr. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja jo.. oké. mostolvastam el. xd akkor nemtudom. :S
2011. febr. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

piros enter!!!

Garantáltan tüdő gyilkos!!!Régen pirso bondot szívtam, és mivel nem volt vettem ezt.Hát úgy tudtam elszívni az egy szálat, hogy minden slukk után ittam a pohár teát!!!!

2011. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a pirosok is gyengék. Ami tényleg üt (állyzólag) az a bézs camel, meg afekete dunhilll.
2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet kapni szürö nélküli cigarettákat is...
2011. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A Djarum

az egy elegáns cigi, nagyon finom most azt hiszem 1800forint környékén mozog egy 20szálas doboz

az 10,1.0,10 es, de az erős finom izétől nem érezni az erejét.

úgy kell szívni, hogy minden sluk után megnyalod a szád szélét és erős méz édes íz érzel

van: szegfűszeg-fahéj,vanília,cherry és ezeknek keverékének ízében

próbáld ki, nem fogsz csalódni ;)

2012. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!