Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipához melyik márkájú...

Vízipipához melyik márkájú dohányt ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Nakhla féle dohányt. Általában arab betük is vannak rajta, onnan lehet felismerni
2009. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
www.vizipipa.eu
2009. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

al-waha


tökmind1 milyen márka csak friss legyen

am nakla is jó!

2009. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nakhala ,nakhala mizo, a nakhala többi almárkája deh a legtöbb helyen aaz el nakhala van

meg aaz almasah is jó

,eg a az al waha is jó


nekem most a dohim nagy része al waha eddig nagy réssz el nakhala volt


most van itthon 19doboz 50gr os deh a 90%ba má csak 1-2tömés van lassan megint megyek körütattenni az arabhoz xD meg majd összel egyiptomba beszerválok mert ott naon olcso 130ft át számitva minden márkábol a dohi itthon én 550ven é veszem a szén is kinn 120é veszem a 3kings vagy mit

ittthon meg 290vené és aazé havonta meg vásárolni 1 százas boxszenet meg 15-20doboz dohányt xD


aaz al sultant még nem probáltam deh asszongyák jó

meg aaz alfahert is asszongyák jó deh aaz qurva drága most 50g ért 1000ft fölösleges xD

jah meg van itthon 2 250g xD

2010. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
al sultannnnnnnnnnnnnnnnnnnn
2010. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!