Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csinálok rosszul? A...

Mit csinálok rosszul? A vizipipám füstje nagyon kaparó meg szenes ízű széntartót használok de nem ér hozzá a szén a dohányhoz. Mit csinálok akkor rosszul?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kapar, akkor megég. Próbáld lazábban tömni a dohányt a tölcsérbe. Illetve lehet ki van száradva adohányod. Új dohány vagy egy kis glicerin segít.


Ha szenes ízű akkor lehet szar a szened. Én is vettem a múltkor egy olyan szenet, hogy kivágtam az egészet a kukába. Fekete dobozos Cocobricot használok, az tuti.

2011. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs kiszáradva most bontottam fel. öngyulladós szenet használok. de az lehet baj hogy szén tartót használok nem alufóliát?
2011. márc. 20. 09:16
 3/4 m3tz válasza:
mindig kapar, vagy csak 1x volt ilyen? ha mindig akkor lehet a széntartó a rossz. mondjuk én alufóliával szoktam. vagy próbálj alufóliából sodorni egy (hát jobban nem tudom most elmagyarázni) kígyót, aztán tekerd össze csigába :D és tedd a széntartó alá, a dohányra. úgy biztos nem ér hozzá
2011. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alufóliával sokkal könnyebben megég a dohány, mint széntartóval.
2011. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!