Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a vízipipámról?

Mi a véleményetek a vízipipámról?

Figyelt kérdés

[link]



Egy üres (azt hiszem ásványvizes) műanyag flakonból,két szívószálból,egy Cappy-s kupakból,és egy mécsestartóból csináltam.


Még nem próbáltam,de szerintem működik!


Szóval a műanyag flakont kilyukasztottam kettő helyen,a flakon kupakját középen,illetve a flakon oldalát.

Egy Cappy-s üveg kupakját is kilukasztottam középen,majd az egyik szívószálat átdugtam mindkét kupakon.

Ez után egy mécsesből kivettem a viaszos részt,csak a fém részét használtam fel,pontosabban középen egy vastagabb tűvel kilyukasztottam pár helyen. Ezt a kilyukasztott mécsestartót belehelyeztem a szívószálas Cappy-s kupakra.

De még mielőtt rácsavartam volna a flakon kupakját,melyen a Cappy-s kupak van,s azon a mécsestartó,megtöltöttem a flakont vízzel úgy,hogy a szívószálat,melyen,majd a füst fog a vízbe áramolni,el legyen lepve 4-5cm-re. Ez után a flakon oldalán lévő másik lukba belenyomtam a szívószálat.

Ezt követően a dohánytölcsért szolgáló mécsestartóba beletettem a dohányt,majd a tetejére húztam egy réteg szívószálat. Erre kerül majd a szén.



:)


2011. ápr. 5. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem tagadom:D Egyébként ez, hogy működik, hogy beleszívsz egyet a szívószálba, aztán?:D
2011. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aztán szépen jön a füst! :D

Bocsi,azt elfelejtettem írni,hogy a dohánytartó tetejére kerülő alufóliát ki kell lukasztani pár helyen!

2011. ápr. 5. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha működött írd meg! , akkor énis csinálok egyet, mert nem fogom mindig előszedni az 1méteres 6 csutorást x)
2011. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oks! :D

Bár mondjuk szerintem tuti,hogy működik! :D:D

Mindenképp próbáld ki! :D

2011. ápr. 5. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet coopos ömlesztet paradicsomos befőttes üvegből csináltam. :D Tökéletesen működött.
2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök! :D
2011. ápr. 5. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor rárakod az izzo szenet,nem olvad meg a müanyag?
2011. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig még nem vettem észre!
2011. ápr. 6. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szimpla vizipipa, működik persze, csak annak kerámiából van a teteje, hogy ne olvadjon el.
2011. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!