Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvescigiről mi a vélyemény?

Füvescigiről mi a vélyemény?

Figyelt kérdés

Tehát próbáltátok már?

Milyen volt az első alkalom? Hány grammot szívtatok hányan?


2011. ápr. 6. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőre nem éreztem semmit,rá kell jönni,hogy mi a hatása.

Egyébként hangulatfüggő a dolog,ha jó kedved van,utána még jobb lesz.Viszont ha alapjában véve negatív vagy,és nem tudod kontrollálni magad,akkor jó nagy para is lehet tőle,ez persze függ attól is mennyit szívsz.

2011. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát mi azt tervezzük hogy 5en szívnánk 1 g-t, de kétlem hogy egyszerre. szal 5en felet.

lehet gond? nálunk a hangulat az mindig tetőponton van szóval midnig jókedvünk van. :D

2011. ápr. 6. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:

nem lehet gond. imádom az ilyen kérdéseket. bármennyit szívsz nem lehet gond. a fű olyan gyengusz anyag.

a legdurvább túladagolása is annyi, hogy szédülsz, összehányod magad, majd elalszol...

2011. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én még nem próbáltam. de hol lehet kapni füves cigit amugy?
2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szólom le azokat, akik ki akarják próbálni, kíváncsiság persze, de akkor sem jó. Ha akarjátok, nem mondom hogy ne, de vigyázzatok vele. Tényleg hangulatfüggő, hogy utána hogy lesztek, bár 1g 5 emberre nem olyan sok. Anno, még elég régen mi kipróbáltuk, talán 1-2 alkalommal. Elsőre nagyjából heten voltunk egy másfeles cigire, nem volt semmi, mindenkinek lett egy kis jókedve, két óra után visszazökkentünk a normálba:) Második alkalommal nagy hülyeséget csináltunk, ketten szívtunk el egy éjszaka egy 1g-s cigit. Nem viccelek, azt hittem 5 perc múlva hogy meg fogok halni. Iszonyúan izzadtam, úgy éreztem, nem tudok elég levegőt venni, a szívem pedig iszonyú gyorsan vert, ezt nem tudom elmagyarázni mennyire, de legyen elég, hogy minden percben azt vártam, mikor kapok infarktust. Elaludni nem mertem, mert attól féltem, nem kelekk fel, de a testem kívánta az alvást. Máséfl óra múlva még mindig eléggé kivoltam, zsibbadt mindenem, de a szívem helyreállt. Ennek nagyjából 8 éve is van, azóta soha nem csináltuk, nekem elég volt egy életre. 27/F
2011. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pipába még senki sem probálta? összekeverve a dohánnyal.
2011. ápr. 6. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
még senki. te leszel az első.
2011. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapni csak trippert meg lapostetűt lehet,minden más egyebet csak venni...
2011. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem, de a kutyám igen.

Ő 0,25-ös cigit szívott az akkori párjával. Elmondása szerint már a dzsó felénél úgy érezte, hogy kb fél méterrel maga fölött lebeg. Később, ahogy a barátnőjét ölelte a teljes tökéletesség érzése és eufória töltötte el a szívét. Lájtosabb halui is voltak, gondolattal tudott tárgyakat és élőlényeket (pl barátnője) elöregíteni. Sokat nevetett. (már amennyire egy kutya nevetni tud) Emellett iszonyúan kiszáradt a szája, vörös volt a szeme, gyorsabban vert a szíve. Elmondása szerint összességében véve kifejezetten jó volt. Irigylem. :D

2011. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xdddd
2011. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!