Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi jobb? Zöld viceroy...

Melyik cigi jobb? Zöld viceroy, zöld bond, kék multi, piros multi Mennyibe kerülnek a multik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:48
1 2
 11/18 homo ludensz ***** válasza:
80%
Figyeljetek! Mikor azt kérdezi valaki melyik a hatásosabb patkányméreg akkor nem arra kiváncsi hogy kinek ízlett vagy sem feltéve ha megkóstolta. A kérdés nem a dohányzás ellenzőit vagy pártolóit szólította ringbe,azt kérdezte melyik cigi jobb?
2011. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Piros Golden Gate for ever !! :) Az a leges legjobb.
2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy némileg támpontot ad a minőségről az ár. De, persze, ez is sántít, mert vannak "sznob" márkák, pl. : Davidoff, Dunhill, stb. Ezek anglománoknak valók. Talán a legkorrektebb, ha megnézzük, ki a gyártó? A Philipp Morris pl. igen megbízható, majdnem valószínű, hogy dohányt töltöttek bele, de pl. a ciril betűs márkáktól akkor is óvakodjunk, ha Marlboró a neve!

Egyik "legcigibb" volt nekem a francia Gitanes, (mezítlábas) de azt sajnos, itthon nem lehet kapni. Ajánlanám a finom belga dohányokat, Domingo, Utah, amiből olyat töltesz, vagy sodorsz, amilyet akarsz. Király a Camel- és Marlboro dohány, ami itthon szintén ismeretlen fogalom! Aki meg nem dohányos, az ne szóljon bele, nem őket kérdezték! Nem kívánom senkinek a leszokással járó gyötrelmeket, ezt csak az érzi át, aki már átélte! Ennyi. szerintem.

2011. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyiksem!!!
2011. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 dukai regina válasza:
55%
hát ha az a kérdésed szálra mennyi akkor 35 forint Kazincbarcikán a 10 emeletesbe de amúgy egy dobozzal olyan 540 kB nálunk a Sopianae én kedvencem a barna Sopianae a piros és a kék viceroy de amúgy bármi jó csak füstöljön xD amúgy 15 éves vok de tok valamit xD
2011. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Egyik sem... Mindegyik büdös, és undorító szájszagod lesz tőle... Szokj le! Egy csomó pénzt spórolhatsz, amit értelmes dolgokra is elkölthetsz...

Sosem cigiztem... még egy szálat sem szívtam el, és büszke vagyok rá!

19/F

2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én még sokkal büszkébb vagyok rá hogy fél évig cigiztem de leszoktam. Nekem a piros Golden Gate örök kedvenc de többnyire pricskát szívtam.Ha rákosodni akartok akkor szívjatok azt, vagy fekete Moon-t
2011. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 homo ludensz ***** válasza:
Austin dohányt töltök Primus hüvelybe az aktív szénszűrős meg denicoteo szipkában szívom. Kb. 320 ból kijön egy 640 forintos 19 szálas termék. Nagy előnye hogy a dohány nincs oly módon manipulálva mint a kész gyári cigiknél hogy annyira megszokod az ízét és csak azt kívánod.
2011. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!