Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért rosszultam be?

Miért rosszultam be?

Figyelt kérdés
elszivtam 10 perce két cigit..igaz gyorsan mer nagyn ideges voltam, de nagyon megszédültem, még most is remegek és hányingerem van
2011. ápr. 7. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Attól. Nem írtad, hogy dohányzol-e egyáltalán, ha igen, akkor mennyit...de biztosan attól!
2011. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb bajod nem lesz tőle, mint amiket írtál. Igyál sok folyadékot, maradj kint a levegőn és próbálj megnyugodni. Van akik a partik során elszívnak 1-1 dobozzal nagyon rövid idő alatt és máskor figyelj jobban... :)
2011. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisebb nikotin mérgezés, majd elmúlik, az elején még velem is előfodrdult.
2011. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nikotin túladagolás.


Én pár napja tekertem egy cigit nagyon erős dohányból, kb 2-3 rendes ciginek megfelelő mennyiségűből. Nagyon durván rosszul lettem tőle.

2011. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nikotin túladagolás vagy enyhe dioxid mérgezés.
2011. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha túl gyorsan szívom el,akkor én is mindig így vagyok vele.

Maradj egy kicsit a friss levegőn,vegyél jó mély levegőt,nyújtóztasd ki a kezeidet,hogy táguljon a tüdőd,meg igyál egy kis folyadékot,és pár perc múlva máris jobban érzed magad!

2011. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!