Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz ha egy fiú marlboro gold...

Gáz ha egy fiú marlboro gold touch-ot szív?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Az a gáz, hogy egyáltalán cigizel! A CIGI CIKI!
2011. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz.
2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Az a gáz hogy ma már másodszor teszik föl ugyan ezt a kérdést. Gáz hogy nem tudsz utána keresni.
2011. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, ami jól esik azt. Egyébként én pirosat szívok.
2011. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz! :) Én kék GG-et szívok! :D Kinek mi esik jól! :D
2011. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne gáz?! :D

Esetleg ha pirukit szív, vagy csempész vice roy-t, az már gáz, talán....

Amúgy egyetértek, ciki a cigi, annak ellenére, h én is dohányzom.

Főleg akkor ciki, mikor a tinik láthatóan menőnek érzik magukat... :S Pedig nem az. Én sem éreztem magam sosem menőnek ettől, szóval nem is értem...

2011. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg igen, az utolsónál a pont, már maga a cigi gáz, én is dohányzok, és tudom hogy az, ha meg megkérdezed hoyg gáz-e, akkro menőségből csinálod, ennyi. Ha meg menőséégből csinálod kicsi vagy még hozzá.
2011. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Én ötödikes korom óta cigizek egézségügyi okok miatt. Azóta szívtam marlboro mentholt, sárga multit, narancs pall mallt, kék pall mallt, vékony zöld pall mallt, davidoff whiteot, sárga vékony multit, zöld LD-t, bézs camelt, kék camelt, és még párat próbáltam eddig DE


legeslegjobban a marlboro gold (sima) ízlett,

- nem leszek büdös tőle

- nem túl gyenge és nem is erős

- villgohatok vele

- barna szűrős


nekem ez vált be.. a marlboro gold touch egy picivel vékonyabb mint az original és kevesebb dohány van benne. Ya és miután elszívom undorító utóíz marad a számban.. és tuti megérzik a szüleid a touchot.. Haveromnál ez volt a helyzet :P


17/f

2011. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen GÁZ! és most csak azért mert én azt mondtam mert gáz, vagy esetleg még pár ember, ezért most nehogy azt merjél szívni hiába esik az jól, mert szerintünk az gáz, úgyhogy valami mást szívj amit nem szeretsz ennyire, mert az szerintünk nem gáz.
2011. ápr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én már leszoktam rég,de kb énis egy-két hónapig touch-ot szivtam és semmi bajom se volt vele.mindenki azt szivja ami jól esik neki,ha már cigizik :)
2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!