Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom füvezik és hónapokka...

Voguelilias kérdése:

A barátom füvezik és hónapokkal ezelőtt meg ígérte, hogy leszokik. De mégsem tette inkább csak hazudott róla, hogy már nem használja. Ha megkérdezem, hogy füveztél-e egyszerűen nem akar róla beszélni. És nem is akarja abba hagyni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van amikor csak kéthetente szív de van amikor hetente többször is. Engem nagyon zavar, mert akkor velem eszméletlen milyen bunkó és lekezelő. Hiába mondják, hogy nyugalom telepszik az emberre nála velem szembe egésszen más.
2009. márc. 1. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Az alkoholtól csak egy van nagyobb ÚR, a drog!

Erről leszokni csak úgy nem működik. Segítséggel is (sajna) csak kis %-ban.

2009. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
67%

Hmmm, most durva leszek de nem bunkósagbol hanem mert segíteni akarok szóval sorry előre is


Te leány, te ennyire semminek tartod magad, hogy neked csak egy drogos jár? Ezzel pazarolod az idődet? Egy olyan pasival aki annyira nulla, hogy szívnia kell, hogy elviselje a világot? Te ezt a luzert érdemled??!


Ugye, hogy nem? Te is megérdemelsz egy érett, kedves, intelligens Veled törődő fiút aki boldoggá tesz nem csak a problémáidat szaporítja!


Dobjad ki azt a luzert! Hazudozzon Anyucinak meg legyen vele lekezelő hogyha ilyen óvodás akkor anyu szoknyája mellett a helye! Pasizz be egy olyannal aki jobban illik hozzad és röhögd ki a mostanit!

2009. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Ülj le vele beszélgetni,ne cseszd le,csak mondd meg,hogy neked nagyon rosszul esik, ahogy bánik veled,(részletesen írd körül a szenvedéseid), meg hogy te segíteni akarsz neki,légy vele őszinte. Mondd,hogy nem baj,ha nem azonnal hagyja abba,de csinálja ritkábban. Ha erre se lép,akkor nem sokat tehetsz...
2009. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 10.26-os!

Kedves Kérdező!


Azzal, hogy szépen, csúnyán megkéreded, beszélgetsz vele, hogy hagyja abba, SEMMIT nem érsz el. Te leszel a rossz a szemében, aki nem érted meg, hogy ez neki nem árt, és jó.

Aki füvezik, nem fog leszokni mindaddig, amíg ő úgy nem dönt/be nem látja, hogy neki ez nem jó, és feladja, de ez nagyon ritkán és későn jön el.

A füves addig nyugodt, amíg be van szívva, utána ingerült, levert, semmi nem érdekli, amíg újra rá nem gyújt...


Nem tudom, a te esetedben, hogy van, de általában a kedves "barátikör", akik nem hagyják letenni, akik megértik, akikkel jó stb.


3 eset van, 1. vagy előbb vagy utóbb (inkább utóbb)belátja, hogy hülye volt, és leteszi,

2. keményebb drogokhoz fog nyúlni

3. lebukik ő vagy a dílere (a díler telefonjában megtalálják a számát, és ha negatív a drogtesztje mehet elterelésre, ha találnak is nála anyagot, vagy pozitív drogtesztet produkál, lehet, hgoy le is ültetik).


Ezeket ne mondd el neki, mert úgyis azt fogja mondani, hogy: "Velem ez úgyse történik meg, aki lebukik, béna, én sose fogok!"


Az én ismerősöm (5 év után) akkor tette le, amikor munkába ált.

Szóval van remény, csak kevés, ész érvekkel nem lehet náluk elérni semmit.

2009. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
10.26os vagyok,és 2-3 ismerőssel megtörtént,hogy elbeszélgettek vele,vagy a párja vagy barátai,és abbahagyta. Lehet,hogy ezek a nagy kivételek,de akkor is megtörtént,szóval most miért ne válhatna be? Egy próbát meg miért ne érne meg?
2009. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy túl magánjellegű kérdés de hány éves vagy? Mármint nem konkrétan hanem korcsoportba osztva :)


Mert ha 15-20 (én ezt előlegeztem meg Neked) akkor a válaszom a következő:


Semmi pánik! Latszik, hogy helyen van az eszed, te nem szoksz rá, a Lovagod meg menőzik. Hiába írunk akármit úgyse fogod elhinni, ezt nem rosszból írom, de én is abban az időben mindenkinél jobban tudtam :) Kell az ilyen, elkínlódsz vele, baj szerintem nem lesz, de a saját károdon tanulsz és ennek lesz egy nagyon nagy ajándéka, az hogy később majd mérföldekről kiszúrod az olyanokat mint a mostani szerelmed és meg véletlenül sem kezdesz velük.


Ha 20-27 között vagy akkor:


Kedves Párodnak miért nem mondod meg, hogy a fű mar a gimi másodiktól kezdve is ciki? Nemhogy felnőttként! Hogy nézel fel így Rá? Kinek jó az, hogy szép lassan tönkreteszi magát?

Ha együtt maradsz vele akkor tovább fogja folytatni mert "úgyis mindig megbocsájtasz" meg "veled mindent meg lehet csinálni", és a lelkizéseket meg amikor Te kiborulsz azt O vígan semmibe veszi. Szóval mindkettőtöknek ártasz.


Ha otthagyod akkor van remény mert vagy

1 összeszedi magát hogy visszahódítson, és boldogan éltek míg meg nem haltok :) (Úgy legyen!!)

2 tovább csinálja mert nem vagy fontos, a fű fontosabb. Akkor Te szépen elfelejted Őt, és landolsz egy jobb kapcsolatban.

2009. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem szoktam látni mikor van beszívva, de akkor is zavar. Vannak olyan hetek amikor egyáltalán nem nyúl hozzá de van amikor meg igen. De ma rádöbbentem, hogy vannak sokkal nagyobb problémák is a mi kapcsolatunkban mint az, hogy ő füvezik. Az, hogy miért nem másik kapcsolatba vagyok aki talán nem füvezik az azért van mert mindennél jobban szeretem.
2009. márc. 1. 14:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni 18 éves vagyok. Ő meg 21 lesz.
2009. márc. 1. 17:13
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Elárulom még mindig jobban jártál, mint ha inna. Kitalálom, az nem zavar ha hétvégén elmegy bulizni és jól berúg. Meg is mondom miért. Mert az társadalmilag elfogadott. Nem igaz, hogy az alkoholnál nagyobb úr a drog. Egyetlen egy drog van ami károsabb az alkoholnál és fizikailag ill. szellemieg jobban rá lehet szokni, az pedig a heroin. Ezen kívül az alkohol által elpusztított agysejteket senki nem fogja visszahozni. A fű ezzel szemben csak a tanulási központot blokkolja ideiglenesen. Amint a thc nevű hatóanyag lekapcsolódik a receptorokról helyre is áll. Jah meg árt vagy tizedannyira a tüdejének mint a dohányzás. Gondolkozz el rajta h miért is hibáztatod? Szerintem azért ellenséges veled olyankor mert tudja, hogy te fusztrált vagy és ő is az lesz. Ha nem tetszik amit csinál akkor szakíts vele és ne próbáld meg megváltoztatni.
2009. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!


Miért jobb mint a dohányzás? Talán azért mert nincs rajta szűrű? És száraz gallyak füstjét 100%ig szűrés nélkül jutattja be a tüdejébe? És miért nem baj az,h részeg? Az ugyanúgy baj sztem mindenkinél ha valaki részegeskedik! Ennek is alapnak kéne lenni! Nem ám,h aki atomrészeg az jááj hát az társadalmilag elfogadott. Az ugyanúgy férge a társadalomnak. Amúgy meg csak éljen a drogjával! Ha jól esik neki akkor miért ne? Csak az a probléma,h régen a szemét férgesét a természetes kiválasztódás kiölte mostmeg ez vlahogy megfordult és az a menő aki tönkreteszi magát minden vacakkalral és erre rábukik a sok okos értelmes kis leányzó azt csúszkálnak be egyfolytában a kisbabák két ilyen értelmiségi szülőtől.

2009. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!