Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az Al-masaha...

Mi a véleményetek az Al-masaha Redbullos vizipipa dohányról?

Figyelt kérdés
Akinek már esetleg megtapasztalta a dohány ízét füstjét stb.
2011. ápr. 12. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem rossz, mi múltkor kipróbáltuk. Bevallom, engem nem igazán emlékeztetett a Redbullra, viszont kellemes a füstje, az aromája nagyon finom, úgyhogy nektek is tudom ajánlani. :)
2011. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erről a dohányról, ahol olvastam véleményt róla, mindig megosztotta a pipásokat. Volt akinek kijött a Red bull íz, és volt akinek egyáltalán nem.

Én is kipróbáltam már ezt a dohányt és inkább az utóbbi csoportba tartozom. Illatra baromi jó, tutti fruttis, de az íze az nagyon nem jött be. Vhogy nem hasonlított arra, amit elvártam volna, olyan semmilyen volt. Füstöt viszont adott rendesen, azzal nem volt gond.

Egyébként akkor még sima kerámiába szívtam, most már vortexem van, lehet abban már jobban kijönne az íze.

Sztem egy próbát megér.

2011. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én hülye sajnos vettem 250 gr t belőle de nem igazán jött be valami édeskés valami nekem 10/4
2011. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!