Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan győzzem meg anyámat...

Hogyan győzzem meg anyámat arról, hogy a vízipipa nem okoz rákot?

Figyelt kérdés

már kb egy éve vízipipázom, és az utóbbi egy-két hónapban találta meg nálam anyám a vízipipa dohány dobozát, meg a szipkát, és azóta nagyon lenézően beszél róla.

aztmondja hogy majd jön a rák meg a mittudomén milyen torok bajok, és hiába mondom neki hogy a cigivel keveri, és nem ugyanaz nem hajlandó meghallgatni. azt sem hiszi el, hogyha kimegyek az utcára és veszek egy nagy levegőt akkor az ugyanolyan "rákkeltő" mint a vízipipa, mert a vízipipa füstje az alig károsabb a belvárosi mocskos levegőnél (amit anyám friss levegőnek nevez).


gondoltam rá, hogy elküldöm emailben anyámnak ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=sRlMFEB1ZFQ


de ha még meg is nézi, akkor is ott van mellette az a videó, amin az öreg csákesz, elkezdi osztani az észt, hogy a vízipipa sokkal károsabb mint a cigaretta, és csak mert oda van írva, hogy Dr., mindenki el is hiszi. Tisztelet a kivételnek, akinek van logikus gondolkodásmódja.


16/F



ja és kérem ne jöjjön senki azzal hogy ennyire meg ennyire károsabb a ciginél a vízipipa, mert úgy sem fogom bevenni, nem vagyok egy 12 éves kisgyerek akit befolyásolni lehet akármilyen kamuval :/ ja és persze nem is válasz a kérdésre.


válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 14. 22:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy mert ha hiszed ha nem, a vízipipa is okozhat rákot!!
2011. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

persze, okozhat, ha mindenki mindennap szívna egy éven át, akkor talán(:


de én csak kb háromszor ülök össze haverokkal egy félévbe vízipipázni.:)

2011. ápr. 14. 22:06
 3/38 anonim ***** válasza:
7%
Vízipipázz csak, ha ennyi eszed van és ettől érzed magad menőnek, de anyukádat fölöslegesen próbálod meggyőzni. Tudod ő már nem egy tizenéves taknyos kis kamasz, aki azt hiszi, hogy ő a világ közepe, hanem felnőtt és akár hiszed, akár nem, jobban tudja, mint te. Úgyhogy mondhatsz neki, amit akarsz, úgyse fogja bevenni azt a (ahogy te mondtad) "kamut", amit te hajtogatsz arról, hogy nem káros.
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

közlöm veled, hogy egy szóval sem mondtam, hogy nem káros, csak azt, hogy nem okoz rákot :)

miért vagytok ilyen naívak? komolyan... most leírjam, hogy miért nem okoz rákot a vízipipa? annyiszor leírtam már, had ne kelljen. kifáradtam már abból, hogy másoknak megmondom az igazat.

2011. ápr. 14. 22:09
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
A vizipipa okozhat rákot annál, akinek hajlama van rá. Akkor viszont elég a néha-néha is - és mivel ELÖRE senki sem tudhatja, hogy van-e hajlama vagy sem, értelmes ember nem kockáztat. Anyádnak van igaza, NEM neked.
2011. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
5%

tudod, 16 évesen még mindig egy "taknyos kis kölyök" vagy ;)

és akármennyi füstöt is juttatsz a tüdődbe, rákot okozhat, plusz, a vízipipa károsabb mint sima cigi, azon legalább van szűrő...

2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
kedves előző, megnézted már amit a szövegemben linkeltem? vagy konkrétan nem is érdekel az igazság, csak az hogy neked igazad legyen?
2011. ápr. 14. 22:16
 8/38 anonim ***** válasza:
30%

Mitől van ilyen szilárd meggyőződésed arról hogy nem káros a vp? Gondolom bevizsgáltad laboratóriumi körülmények között hogy káros-e vagy sem.

Érdekes hogy csak a vizipipa párti helyeken mondják hogy így úgy nem káros. Csak azt szajkózzák amit a magad fajta kis p_öcs gyereke hallani akarnak, de hitelesség semmi.

Annak meg örül hogy ennyire rendes édesanyád van.


Ki kell hogy ábrándítsalak, csak egy 16 éves kisgyerek vagy, akinek ha mondanak valamit amit hallani akar akkor azt el is hiszi minden további nélkül.


majd kinövöd...

2011. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
38%

majd kinövöd...


Ha nem kap rákot és megéri... XD

2011. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

"de ha még meg is nézi, akkor is ott van mellette az a videó, amin az öreg csákesz, elkezdi osztani az észt, hogy a vízipipa sokkal károsabb mint a cigaretta, és csak mert oda van írva, hogy Dr., mindenki el is hiszi."


És honnan tudod, hogy nem abban van az igazság? Mitől hitelesebb neked ez, amit linkeltél?

2011. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!