Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A herbalmixben lehet valami...

A herbalmixben lehet valami olyan ami kimutatható egy vizsgálat során?

Figyelt kérdés

Már kb féléve szívogatok különböző mixeket,tudom hogy úgyvannak hirdetve hogy illegális anyagot nemtartalmaznak,vannak amik JWH oldattal vannak felitatva...amit tudok hogy itthon még nemtiltottak be, de kitudja hogy mégis miklehetnek ezekbe. 1 hónap múlva egy olyan helyre megyek melózni ahol előtte vizelet és vérvizsgálat van,ahol gondolom nézik hogy van e valami drog a szervezetemben. Gondoljátok tarthatok a vizsgálattól?

Ha lehetne nemkérnék ilyen kioktató válaszokat, hogy mit, miért csinálok,meghogy rossz drogos vagyok,stb...


2011. ápr. 15. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

a herbalmix az a dohánymentes vizipipa dohány ugye?

nyugodj meg, nincs benne semmi:)

2011. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JandN válasza:

Vizelet és vérvizsgálat csak akkor mutat ki bármilyen anyagot, ha konkrétan ilyen tesztet végeznek.

Még, ha drog tesztet is csináltatnak a mintákból, amit kétlek, akkor is csak a főbb szerekre tesztelnek a JWH-t meg nem mutatja ki a THC teszt.

Ha mégis sok folyadék, futás 0-a JWH-s dohány kb két három hét és kitisztul a szervezeted bevitt mennyiségtől függően.

Úgyhogy nem aggódnék:)

2011. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JandN válasza:
A "Ha mégis"t úgy értettem, hogy amennyiben aggódnál.
2011. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!