Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen füvet szívtok?

Milyen füvet szívtok?

Figyelt kérdés

és mennyi a thc tartalma ?

Mennyit szívtok havonta /hetente ?


2011. ápr. 24. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sokat. Neked kimondottan ajanlom az arzennal vagy ciannal dusitottat.
2011. ápr. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Ó, milyen szellemes valaki..!

Bunkócska, tudtad, hogy a fû nemcsak Hollandiában legális, de lassan másfél éve Svájcban és január óta Californiában is az..? Szóval, mi bajod van?? Az összes nikotinfüggøt is megmérgeznéd, vagy mi??


Kérdezø, én ugyan soha nem probáltam még és nem is fogom (noha Svájcban élek), de a daath2 honlapján körülnézhetnél, ott értelmesebb válaszokat is kaphatsz.

2011. ápr. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen meg. Svajcban nem tanultad meg, hogy ne szemelyeskedj olyannal akit nem is ismersz?
2011. ápr. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Én semennyit. Soha nem is próbáltam és nem kell semmit ezzel kompenzálnom -,-"
2011. ápr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha nem próbáltam, pedig nagyon sokszor lett volna rá alkalmam, de mindig vissza utasítottam, most meg már a sima cigit is le akarom rakni. Egyébként meg nem ítélem el, jó lenne ha legalizálnák, abból is csak plusz pénz menne az államnak, és nem méregdrága áron kéne megvennie a sok embernek a dílerektől:D. Komolyra fordítva a szót, a lágydrogokról: Ha már betöröd az ablakot nem mindegy hogy mennyire töröd be?
2011. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Csehországban is legalis már, lehet nállad pár gramm, meg otthon egy palántád is...


Leginkabb azt kell eldontened hogy kintit vagy bentit (indoor/outdoor) anyagot szeretnel, ha csavarni szoktál akkor inkabb a kintieket tudom ajanlani, ha pipabol vagy más eszkozbol (vizibong, szarazbong stb...) akkor inkabb valamilyen permetezett benti novenyket...


igy a fajtatákat nem ismerem, de igazabol azt kell ismerned akitol vasarolsz, es az o velemenyet megkerdezni az adott fajtarol


a THC tartalmat ne kerdezt, ez nem olyan mint a cigi hogy rajta van a doboz oldalan ;D

2011. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez nem hollandia. ott lehetne venni külön fajtákat meg ilyenek. itt háromféle van.ami nagyon csap, ami kicsit csak és ami kamu.
2011. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

HARMADIK!


Megsugom hogy Svàjcban nem legàlis a fû. ;) honnan szedted ezt a hülyeséget?? xD

2011. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bocs MàSODIK-at akartam x)
2011. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legalitás=/=dekriminalizálás. Azaz lehet, hogy arra gondolt a sorok írója, hogy nem büntetik a füvest, de attól még lehet a terjesztés és a termesztés illegális.
2011. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!