Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb cigarettahüve...

Melyik a legjobb cigarettahüvely? Van mentolos?

Figyelt kérdés

Létezik mentolos cigaretta hüvely?


Melyik az, aminek hosszabb a szűrő része?


Melyik az, amelyik a "legjobban" szűr?


Cigihüvelyből nincs 100-as, mint normál cigiből?


Illetve miért van az, hogy a cigitöltő felszakítja a cigihüvelyt minden egyes ráhúzáskor? Valamiért mindig elszakad...


2011. ápr. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért szakítja fel, mert túl sok dohányt teszel a töltőbe,próbáld meg kevesebbel.A mentolosról annyit,hogy szerintem nincs, csak mentolos dohány van.
2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg vannak ízesített cigaretta hüvelyek, lásd a Djarum Cherryt, meg a vanilit.
2011. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Primusnak van mentolos hüvelye.
2011. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik,hogy pontosan melyik azt most nem tudom,de szerintem a zöld Golden Gate,meg a Primusnak van.

A legjobban szűrő talán a Primus multifilter,mert annak van szénszűrője! :)

És szerintem van 100-as,mivel a cigitöltő alján ki tudod választani,hogy hosszú hüvelybe,vagy rövid hüvelybe fogod tömni! :)

2011. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van 100-as cigihüvely, Zen a márkája, én a Margit krt-i David Ross Trafikban vettem a Szász Károly utcánál, de láttam már több boltban is. Nekem az eddigiek közül messze ez szűr a legjobban mert valami nagyon spec. filtere van, és hosszabb is mint a többiben.


A Gizehnek van mentolos hüvelye.

2012. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!