Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipával kapcsolatos...

Vízipipával kapcsolatos kérdések, mert kegyetlen béna vagyok hozzá! Kérem aki jártas benne segítene?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kis pipát, megvan hozzá minden alkatrészem de fogalmam sincs minek hol a helye és hogy rakjam össze. Majd ha összeraktam, mit vegyek és hogyan használjam??


Soha nem pipáztam még, de nemsokára szeretnék elmenni néhány ismerősömmel a közelben lévő parkba, csak nullkezdő vagyok DE nem szeretnék szégyenben maradni.


2011. ápr. 27. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát először is rakd össze,ezt nem tudom elmagyarázni de talán találok róla egy videót:)

Szened/dohányod van??mert víz az gondolom van...:)

Utána elmondok neked mindent,nekem 3 pipum van,nagyon egyszerű kezelni őket,majd hozzászoksz:)

2011. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, mindenem van csak együtt nem tudom őket használni :D:$ köszönöm :)
2011. ápr. 27. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Na először is vedd magadhoz a kerámiát!

A tölcsér alakú általában barna kis törékeny vakot,aminek a végén egy műanyag tömítés van!

Ez kell dohánnyal megtölteni!A dohányt ne csak beleb*szd hanem szépen igényesen szét kel szedni,ne legyenek egyben a darabok,legyen kicsit szellős!

Na most,én ajánlom neked hogy ne ilyen krómozott sz*rokat tegyél a dohány tetejére,hanem csinálj alufóliából(4 rétegű) négyzet alakú lapocskát,és ezt feszítsd a kerámia tetejére,és tűvel vagy fogpiszkálóval sűrűn lyuggasd ki!

Izzítsd fel a szenet,valszeg neked könnyen gyulladó van,ami kicsit lapos és kerek.

Ezt én gáztűzhely fölött szoktam a csipesz segítségével,mert gyorsabb,mint a gyújtó...

Ezt kell rátenni az kilyuggatott alufóliás dohánnyal megtöltött kerámiára.

És így már meg is tömted a kerámiát!

2011. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na most elfejtettem mondani hogy ezt már csak akkor csináld ha összeraktad a pipát és van benne víz,csak akkor kezd el gyújtani a szenet!


De itt egy oldal ami segíthet:

www.vizipia.eu

2011. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocsi

[link]

ez a jó:)

Na meg azt is elfejtettem hogy azért írtam le a tömést,mert az a legnehezebb:D

2011. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és hogyha mini méretű pipám van akkor azzal 4 ember hogy van el? nagy gáz ha nincs szipkám mindenkinek? előre is köszi a segítséget :)))
2011. ápr. 27. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem volt szipkám,egyszer kaptam egy színeset azt elhasználtam és kész...

Hát mennyire mini képet esetleg tudnál adni??

Webáruházas is jó,csak lássam mekkora...

Cm-ben mennyi?

2011. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kerámia nélkül a fém tálcáig 28 cm és az egész egyben 34 centi... ahogy így nézegettem a webáruházas képeket, látom hogy van sokkal kisebb is. durva :O
2011. ápr. 27. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen van kisebb is:)Sőt hordozható is:)

Nekem kettő van,az egyik ilyen:

[link]


a kisebb pedig egy ilyen:

[link]


Lehet hogy nem érdekel milyenek,de azért elküldöm:D

2011. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!