Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet pipadohányt rendes...

Lehet pipadohányt rendes cigipapírba tekerni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a pipadohányoknak (hagyományos pipa, nem vízi..) sokkal kellemesebb az illatuk / ízük, és van is itthon, viszont nekem pipám nincs, és a cigi jobban is kézhez áll :) tehát meg lehet-e ezt csinálni vagy nem érdemes?
2011. ápr. 29. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, miért ne lehetne? :) Szerintem megér egy próbát, merem azt mondani, hogy ajánlom is. Nekem egyszer MOON pipadohányom volt itthon, sodorni nem lehetett, mert nagyon száraz volt, és hosszúra vágott, én hüvelybe töltöttem bele, nagyon kellemes volt végülis.

Ne tévesszen meg, hogy pipadohány, dohány, tehát érdemes megpróbálni cigibe is:)

2011. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HOgyan lehet? jó nehezen, hidd el nekem:D
2011. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze
2011. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szívtam egy ideig pipadohányt cigiből. Finom, de baromi erős. Erősebb mint egy átlagos erős cigi.
2011. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, azóta megvolt már. Tényleg nagyon erős, kb. csak úgy szívtam (szívogattam inkább), mintha tényleg pipáznék :D
2011. ápr. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!