Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik cigarettába...

Szerintetek melyik cigarettában van a legjobb minőségű dohány?

Figyelt kérdés

Lucky Strike, Marlboro, Kent, Davidoff, Dunhill, Vice Roy, bond stb. Valamit azt megmondanátok hogy menynibe kerül, és ti mit szívtok?


Én piros, Arany Marlborot szívok, holnap készülök venni egy Camelt. Arról mik a vélemények?


Anti dohányosok véleményét nem kérem. Tisztában vagyok a kockázatokkal, klipi, tetris, ide se gyertek.


2011. máj. 3. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én viszonylag régóta dohányzok (5éve) úgy hogy sportolok mellette, de nekem idáig a legfinomabb dohánynak a Dunhill tűnt és abból is a fekete. A jó hogy nem tűnik erősnek pedig az. Íz ügyileg pedig az arany Davidoff-ot ajánalnám. :)

2011. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én még csak egy éve dohányzok, dunhillt nagyon sokáig szívtam. A fekete tényleg jó, csak azóta megutáltam az ízét.
2011. máj. 3. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kóstold meg az arany Davidoff-ot :)
2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Camel nagyon finom cigi.

De kéket vegyél belőle,a sárga borzasztó erős.

2011. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Dvaidoffot nem szeretem, már végig kóstoltam oda vissza egy vagonsoz.r Kék Camel? Nem rosszötlet;)
2011. máj. 4. 15:39
 6/10 anonim válasza:
Én 1 és fél éve dohányzok, én a Arany Marlboro, Arany Davidoff és a Kék Lucky Strike ot szeretem, nekem a Camel nem jött be annyira. De ha van lehetőséged akkor a Djarum cigit próbáld ki a Black-et és a Cherry set :) (1550ft)
2011. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
midnet próbáltm már:)
2011. máj. 31. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem érik meg az árukat a Black-ek. :)

De azért finomak. Benzon-t szívtál? Az is egy jobb kategória még íz ügyileg.

2011. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én a marlboro black-et ajánlom szerintem ennek a van a legjobb íze ha tehetem énis ezt veszem szerintem próbáld ki :)
2011. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel Dunhillt szívtál, ezért csak a Kék Marlboro-t tudom ajánlani. (mentolos, de nem a dohány, hanem a szűrőbe van építve egy mentolszál) Melegben nagyon kellemes!
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!