Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Shiazo gyári kerámiában...

Shiazo gyári kerámiában (dohánytartóban)?

Figyelt kérdés
hogyan tömjem meg, még nem próbáltam sehogy, nehogy elrontsam
2011. máj. 4. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz vele a baj, hogy sima kerámiából ki fog folyni a melasz, mert a kő nem tartja olyan jól, mint a dohány.


Nekem mondták, hogy tegyek alá is alufóliát amit kilyuggatok, de inkább vettem a szultánban egy vortex kerémiát 1500-ért, annyit megért. Azzal tök jó.

2011. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerinted a sultanos 1200 ft-os phunellel jó lenne?
2011. máj. 4. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egyet belőle, teljesen jó.

Csak olyan nagy, hogy nem találtam még rá hőtartó sapkát, de funkcióban tökéletes.

2011. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2 választ :D akk beruházok egy phunnelre és egy shiazo-ra :D
2011. máj. 5. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jó ez a shiazo, de nem olyan nagy szám..a forróság miatt nagyon hamar kipárolog róla a melasz, és egy tömés max 15 percig jó :( ha mindenképpen shiazo-t akarsz, akkor csakis a vortex kerámiát érdemes hozzá használni, és egy kis szenet. ha óriási tömény füstöt akarsz, akkor csakis a hagyományos dohány (szőlős, mentás, vagy cherry-s ízben, de a többi is jó), és a sultan centerben kapható kerámia, amire az van írva hogy 'AMY', és az ugyanúgy sultanos 50mm-es nakhla szénre (kék csomagolás) van szükséged!
2011. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
(előző) erről a kerámiáról beszélek: [link]
2011. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán jó ízű a shiazo kő 35-40 percig.
2011. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igazából már múlthét csötörtökön megvettem a shiazo-t + hozzá egy phunnel kerámiát, és nekem iszonyatosan bejön :D nekem is kb 40-50 percig jó :D

nincs kaparás, nicns szédülés (ami azért néha hiányzik), bődületes füst, fincsi íz egyszóval maga a menyország :D de azért még dohányt is fogok pipulni :D

2011. máj. 8. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!