Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizel? Mit tudsz felhozni...

Cigizel? Mit tudsz felhozni ellene, illetve mellette?

Figyelt kérdés
Én soha nem próbáltam, nem is fogom. Te? Hogyan viszonyulsz a cigihez? Miért cigizel/nem cigizel? Mennyire befolyásol párválasztásnál? Érveljetek ellene, illetve mellette!:)
2011. máj. 7. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, cigizek. Szeretek cigizni, ráadásul ha ideges vagyok, meg is nyugtat. :) Egyedül azt nem szeretem benne, hogy drága. És nem befolyásol párválasztásnál. :)
2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam napi 2 dobozos dohányos is és voltam évekig füstmentes is. Most ha olyan hangulatom van, akkor cigizek és ez független nálam társaságtól, helytől, állapottól, italtól.

kb: 1 hónap/5 szál


38F

2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem cigiztem, egyszer próbáltam ki 15évesen elég is volt - pedig nem az a fajta vagyok, aki befullad tőle :)

A hülye párom viszont tavaly szokott le róla, mondhatom elég nagy unszolás kellett hozzá.

15 éves kora óta cigizett, "mert jól esett neki" (persze szerintem csak a haverjai miatt).

Ne hitte el, hogy a cigi miatt volt olyan kezelhetetlen az amúgy is durva asztmája.

Majd 2 hónappal leszokás után meglátogattuk a tüdőgondozót, ahol közölték hogy allergiás a füstre, még a dohányzóhelyek közeléből is kitiltották...

Azóta hallgat rám, és napi 2-3 alkalom helyett, havonta ha egyszer fullad :)

2011. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem cigizek, de kipróbáltam, kamaszként elszívtam egy szálat. Rossz íze volt, büdös volt, köhögnöm kellett tőle...Családomban 4 embert veszítettem el daganatos megbetegedésben, ebből 3 légzőszervi betegség volt, és mind a 3 cigizett.. Azt hiszem, ennyi az én személyes érvelésem... Ami pedig a legfontosabb: a kislányom miatt sem szoknék rá!!! Amúgy könnyebb nem rászokni, mint leszokni:)
2011. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én cigarettázok, és szeretek cigarettázni, kellemes az íze, jó az illata, és olyan hangulatos, jó kis rituálé, egyébként meg aki nem hajlamos a betegségekre az nem kapja el. De mindjárt megjön klipi és tetris hogy "a cigi az rossz azonnal tegyétek le mert meleg vagyok és sámán varázsló". Nah szóval egyszer úgy is kifogod próbálni.
2011. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A párválasztásnál alap volt, hogy a másik sem cigizzen, de nem érdekel egy idegennél. Egészen addig, amíg nem egy tömött buszmegálló közepén, vagy bárhol máshol gyújt rá úgy, hogy én is érezzem a büdös cigiszagot.
2011. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem dohányzom, anno kíváncsiságból én kipróbáltam, de nem "ízlett". nem is tudom elképzelni se magamról, hogy még fizessek is (nem is keveset) az egészségem veszélyeztetéséért. amúgy a kultúrált dohányosokkal nincs bajom, de nem szeretem, ha rámfújják a füstöt. a párválasztásban nem ez a fő szempontom, de inkább ne dohányozzon.


27/L

2011. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor fájt tőle a szívem ezért muszáj abbahagyni.Most leszokóban vagyok.
2011. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én csak rosszat tudok tudok róla mondani, jót talán csak annyit, hogy a mentolos egészjó :D és néha nem gáz 1-1 szál...:) de ne szokjon rá senki!
2011. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!