Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű mennyi ideig mutatható...

A fű mennyi ideig mutatható ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem három hónap..
2011. máj. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


THC:

11-nor-9-karboxi- delta-9-tetrahidrokannabinol

3-4 vagy 4-8 óra a vérben a gyakoriságtól függően

néhány nap 1-3 hónap vizeletben


"Vérből rövidebb ideig mutatható ki(max 24 óra) a drogfogyasztás mint vizeletből(kb 1 hónapig), vizeletadásra pedig nem vagy kötelezhető, véradásra -gyanúsítottként- viszont igen, de ezzel nyílván jobban járhatsz, bár állítólag nem kellemes, ha hátra bilincselt kézen szúrják és csapolják meg a vénát.



A rendőr nem kötelezhet vizeletadásra, ha csak tanúként vagy beidézve, de ha nem tiltakozol a vizeletadás ellen és önszántadból megteszed (pl. ha azt állítja a rendőr hogy kötelező) azt már önszántadból teszed. "

2011. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
haha
2011. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam egyszer, hogy pl. a hajból még évek elteltével is kimutatható.

L/24

2011. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..először azt olvastam, hogy a hájból.. xD
2011. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia, tudomásom szerint az étkezéstől is függ a THC távozása a szervezetből. Ha sok fokhagymát, krumplit, zöldfűszereket fogyasztol, akkor az az idő csökkenthető aíg vizeletből kimutat6ó THC. Sok sikert hozzá! Bár én mégis azt tanácsolnám, hogy ne használjunk szereket, elköltessz sok pénzt, meg pusztítassz sok agysejtet :D Te döntésed, én csak tanácsoltam! További szép napot! Ja még annyit hozzáfűznék, hogy a fentieket egy törvényszéki adjunktus mondta nekem, amikor kötelezően hozzá kellett járnom :S :D:D na bb
2011. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Örök időkig a véredben marad és az Úristen majd jól pokolra küld és megdöglesz! XD
2011. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 biharif válasza:
100%
Menj be a legközelebbi rendőr örsre, ott biztos van egy lista ezekről, és nagyon segítőkészek esznek ...
2011. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 biharif válasza:
lesznek :D
2011. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy nagyon változó. Van akinek két hét, van akinek 3 hónap, és olyat is hallottam, hogy több, mint egy év. Szóval ez embertől, mennyiségtől függ. Amúgy meg ha tönkre akarod tenni magad... hát hajrá :/
2011. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!