Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigrettából a legelegán...

Melyik cigrettából a legelegánsabb a Light?

Figyelt kérdés
Light más néven:gold,Blue
2011. máj. 8. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

TE alapvetően el vagy tévedve. A kék általában közepes szokott lenni, a gold az arany, marlboroból, és davidoffból van ilyen. De nem tudom minek akarsz cigizni ha még ezzel sem vagy tisztában, tipikus helyi rajpujáró leszel...

De a light cigiknek meg mi értelme? Nem is érzed hogy szívod, ráadásul ezerszer jobban rászoksz velük...ha már mindenáron cigizni akarsz legalább olyat szívj aminek ereje is van, pl. piros marlboro.

2011. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: hja, és kinek mi az elegáns. Ez relatív, de most már csak rajságból kell a cigi, hogy azzal elegáns leszel? Nem, szivarral leszel elegáns, a cigitől büdös lesz "elegáns) társaságokban a ruhád. Amúgy meg én dohányzok.
2011. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Palmal,Vogue
2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első, és m,ásodik vagy: pall mall? Az csóró, nem elgáns.
2011. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves első válaszolo!


Én nem tudom hogy itt magyarországon kik miért doányoznak.

én csak most jöttem ide,25 évig kanadában éltem.

és ott Light nak hivják őket.

amgy ott a kék Pall Mall az Light.

itt lehet hogy az a közepes,nem tudom.

De meglátszik hogy mennyire egy paraszt bunkó vagy!

ogy nem birsz normális választ irni.

45/F

2011. máj. 8. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
black, davidoff
2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De tudok, és paraszt bunkó sem vagyok:) De a kérdésemre nem válaszotál, minek kell hogy elegáns legyen, relatív hogy kinek mi az elegáns:) paraszt bunkó meg aki minősíti a másikat:)
2011. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!