Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudok budapesten cigit venni?

Hol tudok budapesten cigit venni?

Figyelt kérdés
most költöztem budapestre és nem tudom itt mennyire működik hogy bemegyek egy trefikba és veszek cigit. (16 éves vagyok)
2011. máj. 8. 16:19
 1/8 anonim válasza:
itt nem fog működni :D nagyon érzékenyek a korhatárra, de ha van egy jó ismerősöd aki így dolgozik, akkor talán sikerülhet ... bár kétlem
2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában hány évesnek néznek?

Nagyobb boltokban nem hiszem hogy adnak, de ha ilyen sarki újságostól kérsz ott még adhat.

2011. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan minden sarkon kiadják
2011. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindenhol kiadták (ahol nem ismertek, bár ahol kiskorom óta ismernek, nem is próbálkozok), még a Sparban is. Lényeg a határozottság, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. :D

16/l

2011. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
Ragassz álszakállat, meg bajuszt. Vegyél egy görbe botot, és görnyedve, reszketeg hangon kérjél cigit.
2011. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hmm hmm én az örs vezér téren a sugárban szoktam venni.. ahol bemész (a hév felől) balra ottvan a dohánybolt, ahogy bemész már látod is
2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 közértből 6ban kiadják. Ha cigit akarsz venni ,menj be egy kisboltba kérj cigit, ha nem adják oda, menj egy utcával arrébb, és így tovább. Legrosszabb esetben is 4. alkalomra meg fogod kapni.
2011. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és a sparba járok sörért meg cigiért.
2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!