Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mégéri rendelni 1...

Reflmix kérdése:

Szerintetek mégéri rendelni 1 Vizipipát?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok csak nem tudom eldönteni hogy vegyek-e vizipipát. Elvileg már ki is néztem magamnak 1 et csak nem tudom hogy megrendeljem-e
2011. máj. 21. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
minek? ne légy divatmajom..
2011. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát ha úgy érzed h kell akk rendeld meg...
2011. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Belőled is hasznos ember lesz...
2011. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én pár hete rendeltem. De idősebb vagyok mint te... 14 évesen én azt se tudtam mi az a vizipipa, pedig nem sokkal vagyok idősebb, mint te ;) Hát, gratulálok, ennyit a gyerekkorodról, akárki akármit mondd egy 14 éves még nem tudja kiélvezni pl a vizipipát. Menőbb meg nem leszel tőle, mert használni se tudod. Szóval ha akarsz, rendelj, de pénzpocsékolás. Szerintem könyveket meg ruhákat kéne venned abból a pénzből, pl. ( Remélem 10ezer fölött van ez az összeg, amit a pipára szánnál, mert alatta nem is érdemes venni... de persze ezt se tudhatja egy 14 éves)
2011. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
az utolsó válaszolónak gratulálok, miért te már olyan nagyfiú / nagylány vagy hogy ilyeneket tudsz?:S húúúh,oda a gyerekkora vigyázz!:O gondolom te 14 évesen egy kis szarcsinbók voltál barátok nélkül azért nem is tudtál ilyen dolgokról, amúgy elárulom hogy a vizipipa 1-2 éve lett csak divatos, persze hogy nem hallotál róla.. szánalmas vagy:D menj te venni unalmas könyveket! ruhákat is miért ne vehetne? lehet hogy több pénze is van, vagy a ruhákat a szülei veszi stb... nőj fel:)
2011. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
XD nevetséges vagy, kedves utolsó :D Ilyenen így kiakadni? 14 évesen, bocs, hogy nem vizipipáztam, meg cigiztem, mint Te! :D Barátom meg mindig is volt... Nem 200, mint a magadfajta menőknek, hanem mondjuk 1-2, és mellette több haver. És tök jó, hogy engem tudsz fikázni, de tanácsot adni nem tudsz... Ha már ennyire támogatod a 14 évesek dohányzását.
2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Simán rendelhetsz....Sz*rj le minden válaszolót,hallgass Zacher Gáborra!!

Inkább pipuzz mint cigizz....

Én 14 évesen próbáltam ki a piput,akkor még nem volt nagyon felkapott dolog...

Mára már nekünk is van 2 és ezerszer jobb mintha cigiznék....azt is próbáltam egyszer,nem jött be...

Szóval ha szüleid megengedik és vesz majd valaki neked dohányt,akkor nyugodtan vegyél egy piput!!

2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én például egy tüdőgyógyásznak jobban hiszek, aki azt mondja h káros, mint egy pipázónak...
2011. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem akarok menöbbnek tünni eggyáltalán nem csak az osztályba kezd ez msot divatba jönni meg nem is káros (annyira) mint a cigi és amugy amit kinéztem 4000 ft és készlet be 37 cm es pipa. cigizni nem cigizek nem is akarok cigizni.
2011. máj. 21. 16:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne divatból tedd, és hülyeség h nem annyira káros.
2011. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!