Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a füvesről...

Mi a véleményetek a füvesről és a sportosról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok, milyen jövő vár a két ember típusra, vagy mi az első benyomásotok.


1. típus

egyetemista, 21-22 éves srác, heti háromszor bringázik, háromszor futni megy, odafigyel arra hogyan táplálkozzon, számítógépes ismereteit majdani karrierje során nagymértékben tudja kamatoztatni, barátnője van,sok haverja és barátai

2. típus

egyetemista, 21-22 éves, hétvégenként betép, sokat filozofál, sokat játszik számítógépen, barátnője van, sok haverja és barátai


nem kell feltétlenül elutasítani a 2. típust, csak kíváncsi vagyok a véleményekre


2011. jún. 1. 01:05
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:

szerintem az első rendszergazda lesz egy gimnáziumban. 30éves korára megkeseredik.

a második meg videoklipeket fog rendezni, megszedi magát és sokat utazgat.

vagy mégis mit akartál hallani? :D

2011. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanolyanok.Mind a kettő egész nap gépezik.
2011. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen idős koromban én is azt csináltam,amit a 2.típus,azóta férjhez mentem,és élem az életemet.

Ha szívás helyett futkározni jártam volna,akkor is ugyanazt csinálnám mint most.

2011. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy a két típus egy emberhez tartozik.

Kíváncsi voltam, ha valaki csak egyik oldalról ismer meg akkor mit gondolhat rólam. Amúgy egy szóval sem mondtam hogy egész nap gépezem, csak hogy sokat. :) Arra számítottam hogy mindenki a sportolót emeli fel, a füvesre meg rá lesz húzva hogy "nincs életcélja". Köszi a válaszokat, érdekes volt. :D

2011. jún. 1. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
1.nek unalmas élete lesz, de jó állással, a 2.nak meg izgalmas érdekes élete lesz, szarabb álással :D
2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor mivel a két típus 1 ember, jó élet lesz jó állással? :D
2011. jún. 1. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
csak magadat akartad fényezni mi? menjé tépj be még egyszer azt filozófálj mert még nem jöttél rá a lényegére!
2011. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki mert kíváncsi voltam hogy egy adott személyt mennyire lehet két teljesen más szemszögből megismerni. Ennyi, nem fényezés.
2011. jún. 2. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:
A második szimpatikusabb. És az elsővel értek egyet.
2011. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, egyébként meg nem a fű miatt lesz f4sza gyerek valaki, tehát nem ettől függ a dolog. Nagyon sok ismerősömet nagyra tartom, mert ők húztak engem ki a piálásból, meg a cigit is kiverik a kezemből, stb. amikor gondjuk van nem menekülnek, hanem megoldják, és ez nekem is hatalmas lelkierpt ad.
2011. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!