Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a vízipipa? (lent)

Milyen a vízipipa? (lent)

Figyelt kérdés
Nem az, hogy káros-e. Hanem az, hogy milyen érzés? :) Csak úgy simán letüdőzöd, mint 1 cigit, vagy...? Először köhögsz tőle?:D Vagy...?:DDDD
2011. jún. 2. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem köhögsz tőle, csak ha közbe beszélsz, egyébként finom, kellemes ize van, attól függ mine izű dohányod van, ezt is le kell tüdőzni, de cigivel nem tudom összehasonlítani, mert én nem cigizek, de ismerőseim szerint a vizipipa negyed olyan arős sincs mint a cigi, tehát nem kapar nekik meg nem olyan kellemetlen, sőt eghyáltalán nem kellemetlen :D
2011. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én kicsit beszédültem tőle
2011. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A vízipipának hideg, illatos és fehér füstje van, jóval sűrűbb, mint a ciginek. Ha viszont rosszul lyuggatom az alufóliát, kátrányíze van és megfájdul a fejem. Meg a csövében is meggyűlik egy csomó sz@r. Egyébként nagyon finom és hangulatos.
2011. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csőben nem gyűlik meg a sok szar legalábbis nem érezhető ami benne van az a rozsda a spirálról.
2011. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!