Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki szívott már Zen-t? Milyen...

Ki szívott már Zen-t? Milyen volt? Honnan ered?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is
2011. jún. 4. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
pontosabban zen herbált.
2011. jún. 4. 16:15
 2/10 anonim ***** válasza:

Thai földi keverék ez is, de én maradok a marhiunánál az kimondott kábítószer.

Ilyen teafüvekben nem bízok amik bevannak vizsgálva meg le is vannak gyengítve.

2011. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen. várom a további váalszokat
2011. jún. 4. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:

hallottam már róla

Kék Lótusz (Nymphaea caerulea)

virágzat és kivonat

- Wild Dagga (Leonotis leonurus)

kivonat

- Maconha Brava (Zornia latifolia)

levél

- Damiana (Turnera diffusa)

levél és kivonat


valami hatása biztos van. van benne egy afrodiziákum, egy relaxáns és két marihuána pótlásra használ növény (de mindegyik gyenge és magukban nem igazán van észrevehető hatásuk max nagy dózisban)

2011. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én pont tegnap hánytam be tőle :DDDD de jó cucc, csak túlzásba estem :) amúgy inkább a marihuána:)
2011. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi. egyébként még azt nem értem hogy lehet hányni a fűtől,zentől meg az ilyen cuccoktol. mármint annyira bekészül az ember vagy micsoda?:D
2011. jún. 7. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha túlszívod a magad határait olyankor hánysz, különben próbáld ki egy magad elszívsz egy szálat és úgy fogsz kavarogni minden hogy rosszul leszel
2011. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeva. Elmondom a nagy titkot. Minden legális herbál füstölőben egy a közös a JWH. Mindent amit olvastál hogy milyen növény van benne az lehet hogy benne van de semmit nem érnek. Annyi az egész hogy fognak néhány növénylevelet és beáztatják jwh porral valamilyen módszerrel. Haverom dohánnyal csinálta és sikerült. Baromi erős nem szabad 0.3g-nél többet rakni egy cigibe.


[link]


Nem rossz fűpótló :D Nyugodtan szívhatod bárhol a törvényt nem szeged meg. Legtöbben azért hánynak mert túlzásba esnek hogy ez csak néhány gaz. Mindennek néz utána mielőtt kipróbálod.

2011. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hm. köszi szépen. kielégítő válasz volt
2011. jún. 8. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt hittem JWH csak a spice ba van. Zen-t olyan helyeken is lehet kapni ahol csak is etnobotanikai dolgokat árulnak és meglehet vásárolni a hozzávalókat külön külön is ha akarod. Én nem vagyok benne biztos hogy ebbe van.
2011. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!