Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik otthon töltik a cigarettá...

Akik otthon töltik a cigarettát, jobban kijönnek anyagilag így vagy kb ugyan ott vannak?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben megszorult a család anyagilag, és gondoltam, ha már dohányzom, keressek vmi olcsóbb megoldást... ezért érdekelne ez annyira...

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. jún. 9. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban kijövünk. Mi symphonia 40g dohány és pegazus 200db-os hüvely használunk. Egy hónapban 25 ezer ft, ketten szívjuk a párommal, összesen napi 3 doboz cigi=60szál kettőnknek összesen.
2011. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég régóta töltöm én is a cigit, kb. fél áron jön ki!

A 360 Ft-os Szofi-kék dohányból 35-40 szálat tudok tölteni.

2011. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzok, de az egyik ismerősöm igen (az egész családja),és ők is maguknak töltik,mert eléggé szűkös az anyagi keretük,azt mondta,sokkal jobban kijönnek így.
2011. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is töltöm. 40g-os csomag kerül 550-600Ft-ba, mellé a hüvely 1-2ft darabja. Így kb 10-15Ft-ra jön ki egy cigi. Sokkal olcsóbb. Csak akkor szívás, ha kiszáradt dohányt sóznak rád, mert azzal nem lehet mit kezdeni, szívhatatlan, élvezhetetlen és betölteni is szinte lehetetlen.
2011. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Csak akkor szívás, ha kiszáradt dohányt sóznak rád, mert azzal nem lehet mit kezdeni"


Egy szelet alma a dohány közé és minden finom!

2011. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) és az ilyen nagyobb pakkos mit tudom én 200db-os hüvelyek, meg nagyobb ilyen dobozokkal kapható dohányok? :D

Bocsi a sok kérdésért. :D

2011. jún. 9. 18:44
 7/20 anonim ***** válasza:
Az alma komolyan segít? Nem penészedik be? Meddig kell a dohányban tartani?
2011. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem kell csak pl. egy éjszakára a dobozba tenni, annyi elég, hogy a dohány megszívja magát és nyirkosabb lesz.

Én a 160grammos "kék szofi" dohányt veszem 2150 Ft-ért, (van mikor a 25 grammos zacskóst 360-ért) hozzá a barna dobozos - de fehér filteres szofi hüvelyt.

Úgy tapasztaltam, hogy a fehér filter jobb mint a barna. A barna filterrel -nekem- csípősebb, kaparósabb a cigi, de lehet, hogy ez csak egyedi tapasztalat.

2011. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Golden Gate dohányt/filtert töltünk.

A dohány 80g és 1450ft. A filter 200db és 259ft.

100-110 szál jön ki egy dobozból jó masszívan töltve.

Régen zacskós dohányt vettünk, az könnyen kiszáradt és voltak benne bőven nagyobb darabok amiket össze kellett tördelnünk, és az egész dohány könnyen tört, morzsálódott. Jóideje ezt a 80g-os kördobozos dohányt vesszük. Ez nem szárad és nincsenek is benne nagy darabok. Ja, és nem morzsálódik.

Nemrég mintha úgy számoltuk volna, hogy 250ft-ra jön ki egy doboz cigi. De a fent írt árak alapján kiszámolhatod. Én most lusta vagyok rá:)

2011. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

130 g-os kördobozos kék LD 1990 ft.golden gate hüvelyt töltünk az asszem 230 körül van.

160 szál körül jön ki,8 doboz biztos és még pár szál.

lényegében fél áron cigizünk így...olcsóbb a csempészett ciginél is

2011. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!