Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohányzó intézmény bejárat...

Jorendben kérdése:

Nem dohányzó intézmény bejáratánál, miért lehet dohányozni? Miért nem határoznak meg 50 métert a bejárattól? Azért, mert, aki nem dohányzik annak ne a füstön keresztül keljen távoznia.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is idegesít. Az sosem zavart, hogy a zárható, kijelölt dohányzóhelyen dohányoztak a kollégáim, azt viszont utálom, hogy okosoknak köszönhetően a kapun csak úgy lehet (majd) bejutni, hogy az utca végén veszek egy mély levegőt, és csak a negyedik emeleten fújom ki.
2011. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

50 métert?

Ott meg lehet, hogy pad van, ahol anyuka üldögél a gyerekével.


A dohányzókat már mindenhol piszkálják.


Lassan kriminálist csinálnak belőlük, mintha gyilkosokkal egyenrangú emberek lennének, akik csak azért dohányoznak, mert agyilag totál sötétek, emellett elvetemült, gonosz, aljas emberek, akik tönkreteszik a környezetüket mert passzív dohányzásra kényszerítik őket.


Hagyjuk már!


Senkinek nem lesz semmi baja, ha fél percig dohányfüstöt szív be.


Hol dohányozzanak az emberek, mégis?


Mert már lassan mindenhol baj, ha rágyújtanak.

Ha rágyújt a szomszéd, nyafognak, hogy bejön a füst.

Régebben olvastam itt egy nőt, aki ki akarta rúgatni a daduskát a bölcsiből, mert a bölcsi előtt dohányzott, és szerinte így dohányos kézzel nyúl a gyerekéhez.


Na, ennyire ne hisztizzünk már!


Örülni kell, hogy nem bent dohányoznak, és ez így van jól. De az épület előtt a szabad levegőn hadd gyújtson már rá egy dohányos könyörgöm!

2011. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Toto652_89 ***** válasza:

"Dohányos kézzel hozzányúl a GYEREKHEZ" ... azaz... az a nagyon f*sza... azt még mi hisztizünk.

Előbb döglök meg miattatok, mint ti... már most krahácsolok, pedig igyekszem kerülni, a b*zi füstötöket... és persze amint arrébb megyek, hogy ne szívjam, rögtön kapom f*sszopó ribanc hangsúllyal:

"Jaaaj nehogy rád szálljon a füst!!"

Arról még nem is beszélve, hogy mindennap olyan büdös vagyok mint a görény már megint a füstötöktől... mi a f*sznak mosom ki a ruhát, már filózom rajta... úgyis büdös lesz egy perc alatt, mert szerencsére azonnal beszívja.


Tudom én vagyok a hülye... majd rászokom, költöm rá én is a havi 20ezret, aztán majd jó lesz... megpusztulok én is 60évesen mint a mindkét nagyapám...

2011. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na-na csúnyát ne irkáljunk.

Azt vettem észre, hogy a dohányosok csak magukra gondolnak, miután meggyújtották a szivnivalót.

2011. jún. 15. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
nem dohányzom de ezek az idegbeteg antidohányosok se sokkal jobbak.
2011. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Senkinek nem lesz semmi baja, ha fél percig dohányfüstöt szív be.


Erre azért ne vegyél mérget.

Egyébként engedtessék már meg, hogy magam döntsem el, hogy be akarom-e lélegezni a füstöt vagy ne.

Ha akarnám, becsszó, dohányoznék. Azért nem dohányzom, mert nem akarom.

És igenis utálom, ha a szomszéd kiáll az erkélyére dohányozni, becsukja maga után az ajtót, hogy a lakása ne legyen büdös, és az én 1 méterre lévő nyitott ablakomba fújja a füstöt. Megértem, hogy nem szereti a büdös lakást, de én sem, és akkor visszajutottunk oda, hogy ha dohányfüstöt akarnék a szobámba, akkor dohányoznék.

Azon bezzeg tudott nyöszörögni lakógyűlésen, hogy zavarja egy másik szomszéd légkondijának a zúgása.

Nyáron 30 fok van a lakásomban, ha miatta még szellőztetni sem tudok, előbb-utóbb az én légkondimat is hallgatni fogja, és akkor kvittek leszünk. Ennyi.

2011. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Toto652_89 ***** válasza:

Azért nem mind gondol csak magára, szerencsére van kivétel is... de sajnos nem ez a többség...

Aztán van, hogy azok is átállnak bunkóba, mert én-te-ő nem dohányzunk...


Igazatok van dohányosok! Én vagyok a hülye! Majd rászokok a kedvetekért...

2011. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a szegény dohányosokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Semmi bajod nem lesz ha egy picit beszívsz. Sztem az is hülyeség hogy decembertől a vonaton se lehet rágyújtani.

Hhhhhhhhhhhaaaaddd ssssszívjjjákkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.


hát de más nem akarja beszívni azt a ki.baszott füstöt!!!Ez olyan hogy valaki odaszar eléd és akkor te meg szagold azt -.-"" na neked az jó lenne.

Az se fog ártani..

Na látod.Mindenkinek tekintettel kéne lenni másokra!!

2011. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt várom már hogy be legyen tiltva a cigi a kocsmába is és a szórakozó helyeken!!
2011. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!